Vyhledávání na webu

Argenta

keramické dlažby a obklady, dlažby porcelanico

Dlažby a obklady pro interiéry a exteriéry, dlažby do projektů, které vyhledávají architekti a projektanti, obklady do koupelny, dlažby do koupelny, dlažby imitace mramoru, dlažby imitace cementu a betonu, dlažby imitace dřeva, dlažby do terčů, velkoformáty v rozměru 120x260 cm pod značkou Absolut, to vše nabízí prémiový španělský výrobce ARGENTA ze skupiny Pamesa.

Mezi bestsellery patří z dlažeb imitace cementu série Tanum, která má k dispozici i obklady do koupelny Tanum 30x90 cm s moderními dekory. Designové a moderní řešení obkladu do koupelny imitace cementu a betonu je série Materica ve formátu 40x120 cm s reliéfním dekorem Raw.

Jako obklady do koupelny v čistě bílé s možností plastických dekorací je velmi úspěšná série Blancos, jako dlažby a obklady imitace mramoru série Pure Marble v rozměru 60x120 cm, Marble v rozměru 60x60 cm jako dlažba s možností obkladu Marble v rozměru 30x90 cm, případně v imitaci kovu série Graviti.

Široká je rovněž nabídka dlažeb do terčů v tl. 2 cm, jako příklady zde máme série Core a Kursaal, která je opět neglazovaná celoprobarvená dlažba porcelanico, jakož i nabídka dlažeb imitace dřeva, např. série Landes v rozměru 22,5x90 cm a Arwood v rozměru 20x120 cm.

Dlažby ve stylu terrazzo výborně reprezentují série Flodsten, která stejně jako další dlažby výrobce Argenta vyniká širokou nabídkou rozměrů s nejširším využitím jako dlažba i jako obklad, a Goldoni, která má k dispozici i moderní patchwork dekor v rozměru 60x120 cm.

Série Vibrant je obklad v malém formátu s vysokou patinou a v lesklém povrchu, který vynikne jako obklad do koupelny nebo jako obkald za kuchyňskou linku.

LOS KACHLOS je výhradní dovozce vybraných sérií pro Českou republiku.

Ozvěte se nám

Volejte na číslo +420 602 555 444, nebo napište zprávu.