Vyhledávání na webu
inspirace

Novinky a trendy

Designová novinka Stone Grey nyní skladem!

Září 2018

Populární novinku v podobě velkoformátových obkladů a dlažeb série Stone Grey, která velmi luxusně imituje beton a cement, lze nyní zakoupit a instalovat prakticky ze dne na den.

Jedná se o tenkostěnný obklad a dlažbu s tloušťkou pouhých 5,5 mm, který lze použít mimo jiné i při rekonstrukci koupelen bez bourání – je možné jej lepit na původní obklad nebo dlažbu. Obklady a dlažby Stone Grey jsou kalibrované, vyznačují se vysokou odolností PEI IV a protiskluzností R9 a k dispozici jsou ve formátu 60x120 cm. Takto velké obklady jsou velmi praktické, obložíte s nimi např. prostor za kuchyňskou linkou nebo sprchový kout s minimem spár, což znamená méně čištění a méně obav z prosáknutí vody.

Velkoformátové obklady působí velmi elegantně a čistě nejen v interiéru, ale i exteriéru. Design betonu s těmi nejlepšími vlastnostmi keramického obkladu se hodí jak do moderních minimalisticky pojatých prostor, tak i do tradičních staveb. Stone Grey vás nadchne svým moderním stylem, nadčasovostí a také velkou variabilitou odstínů. Kombinovat lze například s lesklým či matným bílým obkladem, např. v rozměru 30x90. Cena obkladů a dlažeb série Stone Grey se pohybuje od 1399 Kč.

Design návrhů – Ota Vystavěl

Ozvěte se nám

Volejte na číslo +420 602 555 444​, nebo napište zprávu.