Vyhledávání na webu
inspirace:

Dlažby hexagon

Dlažby ve tvaru hexagonu, tedy šestiúhelníku, jsou velmi oblíbené ať už jako obklad stěn v koupelně a jako obklad za kuchyňskou linku, nebo také jako dlažby v interiéru i v exteriéru. Výborně též plní funkci dekorace, kdy dlažba nebo obklad hexagon skvěle oživí každou plochu. Dlažby hexagon jsou v našich domech velmi tradiční, jak potvrzují vstupní haly domů v Praze, Brně, Bratislavě nebo i dalších městech, které vznikaly v klasické výstavbě dob secese. A oblíbenost tohoto tvaru trvá neméně i v naší současnosti.

Série Hexa

Série Hexa je komplexní série dlažeb ve tvaru hexagonu s velmi širokou paletou dekorací i základních barev, ve které si vyberete pro všechny typy podlah a stěn v privátních i veřejných prostorách. Velmi pozitivní je i cena, která je výrazně příznivější než běžná cena za tyto dlažby obvyklá. Série Hexa je velmi oblíbená architekty i privátními zákazníky. Na vaši výzvu rádi pošleme vzorek a vyhotovíme vizualizace, neváhejte nás kontaktovat. Můžete v klidu nakupovat i z pohodlí domova na našem e-shopu.

Univerzální hexagon

Jak jsme již nastínili výše v textu, dlažby typu hexagon je zpravidla možné použít jako obklad i jako dlažbu. Dovolte nám nyní představit několik velmi úspěšných sérií, které by vás mohly při výběru inspirovat. Je to např. Kromatika v monocoloru, Rift jako imitace cementu s perfektními patchwork dekorovanými dlažbami jako je třeba Bushmills. V pastelových barvách potom např. série Berlin a Chicago. Tyto série mají vedle prvku hexagon do kombinace i základní tvary jako čtverec a obdelník. Současně vynikají šíří nabízených dekorů. Zde je ještě série Gallery v menším formátu 14x16 cm s dekorem Cube, který vytváří 3D efekt kostky.

Dlažby hexagon i s protiskluzem

Většina dlažeb hexagon, které prezentujeme v této části Inspirace, má obvyklý stupeň protiskluzu R10, který je standardem pro použití jako dlažba a je tak bezpečný zároveň i komfortní na údržbu. Zde ale předkladáme několik sérií, ktoré jsou výjimečné tím, že nabízejí také jednokusovou schodovku (= vyrobenou z jednoho kusu, teda nelepenou) pro řešení schodiště nebo lemovky (= krajovky) k bazénu. Obvykle mají také mírně vyšší protiskluzk, takže pre použití v exteriéru jsou úplne ideální! Ide např. o sérii Boston a Tech Land v imitaci cotto, Monte v imitaci kamene, Retro v imitaci dřeva a D´Anticatto, přičemž obě poslední série mají výraznou patinu.

Apavisa - hexagon

Výrobce Apavisa je vedle technické dokonalosti znám i exkluzivními nebo expresivními dezény dlažeb, které jiní nemají. Série zpravidla nabízí kompletní paletu rozměrů a typů dlažby - vedle běžných rozměrů i slaby / XXL dlažby ve velkoformátu a 20 mm dlažby pro exteriér a k bazénu. Součástí nabídky je obvykle i hexagon, který lze použít v kombinaci nebo samostatně, popř. jen jako dekoraci např. jako obklad za kuchyňskou linku. Z nejoblíbenějších sérií si všimněte těchto: Zinc jako luxusní imitace metalu (zejména v barvě Green), Emotion kombinující barvu, potisk a patinu, Mood s motivem květin, nebo Hutton s kombinací stylu cotto a barvy či South ve stylu terrazzo.

Ozvěte se nám

Volejte na číslo +420 602 555 444, nebo napište zprávu.