Vyhledávání na webu
inspirace:

Dlažby multiformát

Ačkoli by se mohlo zdát, že obvyklé je pokládat vždy jen jeden formát dlažby - např. čtverec 60x60 cm nebo obdelník 60x120 cm - pokud máme vzít nejběžnější rozměry - tak pokládka dlažby, kdy kombinujeme více formátů v jedné ploše je nejen velmi oblíbená, ale umožňuje i celou plochu originálně a zajímavě uchopit, prostě vystoupit z šedi. V této sekci Inspirace vám představíme několik nejlepších sérií, kde se s multiformátem pracuje. Třeba najdete právě to, co hledáte. Na titulní obrázku je série Boulevard.

Cazorla

Tato série, která je dlažba a obklad ve stylu cotto a terracotta, je jedním z našich bestsellerů. Na jedné straně je to díky skvělým barvám a odstínům, které má, současně je to i zcela univerzálním záběrem, protože série Cazorla se hodí do kuchyně, do koupelny, na chalupu, do baru a restaurace nebo kavárny, prostě všude tam, kde chceme tento typ dlažby s příjemnou patinou. Lze ji použít v exteriéru, jako obklad koupelny i jako obklad za kuchyňskou linku, protože má do kombinace i perfektní patchwork dekor Yedra. Neváhejte nás kontaktovat a vyžádat si zaslání vzorku. Pokud chcete objednávat, lze tak komfortně udělat také přes nás e-shop.

Tech Land

Série Tech Land je jedna z nejhezčích dlažeb, která je v tomto stylu aktuálně na trhu. Má několik specifik, díky kterým se odlišuje od ostatní produkce, přitom má současně to nejdůležitější - jde o designový skvost. Dlažba má výraznou patinu, která je záměrem, citlivě a správně volené nepravidelné okraje, které evokují ruční výrobu, optimální odstínovou variabilitu, která podtrhuje jedinečnost a individualitu. Dlažba má tloušťku 14 mm, což je další předností, díky níž je efekt ruční výroby ještě jednou a znova umocněn, má antibakteriální úpravu povrchu a velmi příjemnou protiskluznost, díky novým technologiím zcela snadno čistitelnou. Dlažba je vhodná do interiéru i do exteriéru a je ve výsledku vždy dokonalá! Nakupovat můžete i na e-shopu.

Stoneway Barge Antica

Tato dlažba a obklad je skvělá imitace kamene s několika typy povrchu, abychom mohli realizovat jak koupelnové obklady, tak i dlažbu v interiéru nebo dlažbu v exteriéru, kde se nabízí také trendová možnost dlažby 20 mm pro pokládku do terčů. Povrch může být hladký nebo i mírně nepravidelný a protiskluzný, v tomto případě s patinou, nerovnostmi - prostě imitující dokonale přírodní vzor. Skládání více formátů do jedné plochy je právě to, co sérii Stoneway Barge Antica dělá tak oblíbenou. Lze nakupovat i na našem e-shopu, nebo si vyžádat podporu pro vizualizaci a odborné poradenství.

Šipka, kosodélník, provenzal a další tvary

Některé série vedle standardních formátů - čtverce, obdelníku nebo hexagonu - nabízí i možnost různých atypických tvarů, které nemusíme použít v celé ploše, mohou sloužit i jen jako dekorace nebo pro zvýraznění některého prvku. Vetšina dlažeb hexagon, které prezentujeme v této části Inspirace, má obvyklý protiskluz R10, který je standard pro použití jako dlažba a je tak zcela bezpečnýi komfortní na údržbu. Zde ale předkládáme několik sérií, které jsou vyjímečné tím, že nabízí také celokusovou schodovku (= vyrobenou z jednohu kusu, tedy nelepenou) pro řešení schodišť nebo krajovky k bazénu. Zpravidla mají též mírně vyšší protiskluz, takže pro použití v exteriéru jsou zcela ideální! Jde např. o sérii Boston a Tech Land v imitaci cotto, Monte v imitaci kamene, Retro v imitaci dřeva a D´Anticatto, přičemž obě poslední série mají výraznou patinu.

Vodevil jako oktogonální dlažba

Série Vodevil je další z našich bestsellerů. A není se čemu divit - tako dlažba vyniká v mnoha svýh parametrech a možnostech. Jde např. o špičkový patchwork dekor Octogono Musichalls Multicolor, který má verzi v osmiúhelníku a kombinuje se se čtverečky Taco Dome, které se nabízí v mnoha barvách. Tyto barvy lze i kombinovat, jak prezentuje např. titulní fotka. Další skvost je dlažba Octogono Variette Sombra, která je v černo-bílé, vlastně jako by malovaná tuší. Vynikne jako obklad i jako dlažba. Škála prvků a krásných dlažeb je v sérii mnohem širší. Inspirujte se a neváhejte se nám ozvat, rádi vám poradíme.

Dlažba osmiúhelník / dlažba oktogon

Inspirujte se další nabídkou osmiúhelníkových dlažeb - tedy oktogonálních dlažeb, které jsou velmi populární a žádané. Lze bez nadsázky říct, že pro některé plochy v interiéru jde o možná nejvhodnější řešení dlažby vůbec. Ať již pro kuchyň v černo-bílé, nebo pro koupelnu či předsíň. Série Zola nebo Mugat a jejich dlažba Alaska. Ve stylu cotto pak např. série Laverton a v hravém patchworku Parks. Jistá art volba je např. série Cementi v maloformátu.

Ozvěte se nám

Volejte na číslo +420 602 555 444, nebo napište zprávu.