Vyhledávání na webu
inspirace:

Dlažby terrazzo

Dlažby ve stylu terrazzo jsou jasný trend. Jsou oblíbeny nejen architekty, ale víc a víc i mnoha zákazníky, kteří chtějí ve svém domě moderní dlažbu a držet osobitý styl. Přitom nejúspěšnější dlažby nejsou kopií starých vzorů, ale jsou jen inspirovány a přinášejí vždy něco podstatného nového, čím zaujmou. Ať už je to originální dezén kombinující kamínky zajímavých barev, velkoformát nebo povrch ve vysokém lesku. Případně též patchwork motivy nebo obklady do koupelny, které na dlažbu navazují. Nechte se inspirovat tím nejlepším z naší současné nabídky. Celou nabídku můžete vidět zde.

Stracciatella

Tato série vás učaruje! jde jednoznačně o nejúspěšnější model z celého stylu terrazzo, který si volí architekti i zákazníci neprofesionálové. Dlažba má širokou škálu rozměrů od 60x60 cm až po 120x120 cm, může mít povrch v matu i v lesku, disponuje navazující sérií do koupelny Zaletti, pokud nechcete volit jen obvyklou Stracciatellu v bílé barvě, a patchwork dekorační prvky, jinými slovy jde o sérii zcela komplexní a univerzální. Její využití je ve všech privátních i veřejných prostorách, ať už jde o koupelny, kuchyně, dlažby, chodby, společenské místnosti, foyer, penziony a hotely nebo dlažby v exteriéru. Neváhejte nás kontaktovat, abychom vám dodali vzorek, vyhotovili vizualizace nebo poskytli jakoukoli další podporu.

Terrazzo je trend!

Inspirujte se dalšími designovými sériemi z naší nabídky. Je to např. série Moon, která je vhodná do koupelny, jako dlažba i do exteriéru k bazénu nebo do terčů díky verzi 20 mm, moderní inspirovaná série Luna ve velkoformátu, nebo South s jemným kamínkem. Pro všechny prezentované série je standard, že v rámci jedné kolece je velmi rozsáhlá paleta formátů a dezénů, takže máte skutečně nepřebernou škálu kombinací. Naši odborní poradci jsou k dispozici, aby vám poradili, zajistili a doručili vzorek nebo vyhotovili vizualizace. Neváhejte nás kontaktovat!

Koupelna terrazzo

Téma terrazzo se nevyčerpává jen dlažbou do interiéru nebo do exteriéru. Jde také o řešení koupelny, které je rovněž velmi oblíbené. Všechny dlažby výše uvedené jsou výborné i jako obklady stěn a dlažby na podlahu do koupelny. Vedle toho jsou i některé série, které jsou čisté obkladové pro koupelnu. Vaší pozornosti lze doporučit např. sérii Stravaganza, nebo novinku z veletrhu Cersaie 2022 - sérii Croccante, kterou právě chystáme pro distribuci - viz hlavní fotka.

Ozvěte se nám

Volejte na číslo +420 602 555 444, nebo napište zprávu.