Vyhledávání na webu
inspirace

Novinky a trendy

Kolekce 2020. Coming soon.

Září 2019

Jaké trendy přinese nová kolece? Nové tvary, barvy, ještě větší formáty a rozmanitost.

Z veletrhu Cersaie jsme se vrátili nabití novinkami a inspirací. Pomalu připravujeme prezentační kolekci pro sezónu 2020. O čem bude? Jaké trendy přinese? 

1. Velkoformáty stále rostou a jsou cenově přístupnější! Velké formáty jsou nově za příznivější ceny, přitom kvalita a dokonalost provedení díky novým technologiím stále roste. U běžných dlažeb je již snadno dosažitelný standard 1000x1000 mm, terčové dlažby lze obstarat i ve formátu 1200x600 mm a rozměry obkladů už jsou téměř bez hranic. Povrch lze volit matný, lesklý i zářivý jako sklo (například materiály imitující přírodní mramor) a dokonce dlažby, které splňují požadavky zátěžových dlaždic do veřejných prostor, mají luxusní a náročné dezény, které dříve nebyly u takových materiálů možné.

2. Retro stále letí a to i v inovovaných variantách. Retro je nově možné i v rektifikované verzi (u mnoha dlažeb), tedy je určeno pro pokládku s naprosto minimální spárou. Výrobci překvapili i novými krásnými dezény, rozhodně je na co se těšit! 

3. Barvy nebe, země i moře.  Vedle tradičních zemitých přírodních barev hodně v příštím roce poletí i barvy pastelové. Oblíbená budou zejména odstíny modré, zelené, béžové a růžové. A to nejen na obkladech a dlažbách, ale třeba i na sanitární keramice. 

4. Tvary bez hranic. V oblasti tvarů už nejsou snad žádná omezení….vedle obdélníků, čtverců a hexagonů se objevuji i kosočtverce, úzké pásky hrotem, trojůhelníky a dokonce i kulaté elipsy či tvary rybích šupin.

5. Přírodní materiály nebo keramika? Keramické materiály již od jejich přírodních předloh nepoznáte. Ať už jde o dřevo, cement, břidlici či mramor, který je díky přidanému sklu k dispozici i ve vysokém lesku. 


Malou ochutnávku přinášíme v naší galerii. 

Ozvěte se nám

Volejte na číslo +420 602 555 444​, nebo napište zprávu.