Vyhledávání na webu
inspirace

Novinky a trendy

Léto leda na terase z keramických dlažeb! Přijďte si vybrat z novinek letošní sezóny.

Červenec 2019

Keramické dlažby v interiéru jsou dnes jasnou volbou pro téměř všechny stavebníky. Víte ale, že jdou skvěle využít i do exteriéru? Stačí při výběru dodržet pár jednoduchých pravidel:

Venkovní keramická dlažba musí být mrazuvzdorná, prostiskluzná a v ideálním případě by měla zahrnovat i schodovky, sokly a parapetní prvky. Dlažbu lze buď klasicky lepit na pevný a vyzrálý betonový podklad, anebo v případě volby silnějších modelů i pokládat na terče či do pískového nebo štěrkového lože. ​

Pro letošní léto jsme pro vás nachystali mimořádně široký výběr, tak neváhejte a přijďte si vybrat a zkonzultovat svůj stavební záměr s našimi experty. V naší letošní kolekci naleznete dlažby dokonale imitující jak přírodní dřevo a kámen, tak i teracottu či beton, a nechybí ani dlažby v populárním retro stylu. Celá řada našich sérií je vhodná i k bazénu, jelikož zahrnují bazénové lemy, případně další speciální prvky, jako jsou přelivové hrany či odtokové žlaby. Všechny tyto keramické prvky splňují ty nejpřísnější normy protiskluznosti pro bosou nohu. V našem sortimentu nabízíme jak standardní rozměry, tak i velkoformáty nebo stále populárnější hexagony.

Malá ochutnávka: pozornost věnujte například novince v podobě propracované rustikální série Tech Land v zemitých terracota odstínech, která nabízí bohatý výběr vzorů, tvarů a formátů. Charakteristické jsou pro ni nerovné okraje, autentická patina a střídání různých odstínů v jednom balení. Netradiční hexagon v tradičním venkovském rustikálním stylu vnese do prostoru dynamiku a tu správnou atmosféru.

Sérii Tech Land si stejně jako desítky dalších modelů můžete prohlédnout v našem katalogu anebo v našich showroomech. Poptávat nás můžete i prostřednictvím kontaktního formuláře, emailem či telefonicky.

Ozvěte se nám

Volejte na číslo +420 602 555 444​, nebo napište zprávu.