Vyhledávání na webu
inspirace:

Mozaiky

Mozaika představuje klasiku, která nikdy nezestárne. Využívali ji již staří Římané a i dnes nabízí celou řadu možností využití. Lze ji například instalovat do sprchového koutu namísto vaničky, na stěny v koupelně či v kuchyni nebo ji využít jako dekoraci v obytném prostoru. K dispozici jsou mozaiky keramické i mozaiky zahrnující kamenné prvky, kov, sklo či jejich kombinaci. Možnosti jsou téměř nekonečné, nejen v designu, ale i v rozměrech: nejpopulárnějšími rozměry jsou 10x10 mm, 20x20 mm, 25x25 mm a 50x50 mm. Nabízíme i speciální protiskluzné skleněné mozaiky pro spa a wellnessy.

Skleněné mozaiky

Stavíte wellness, bazén, saunu, spa anebo vysněnou koupelnu? Zvolit můžete skleněné mozaiky, které je možné využít obklad, dlažbu i obklad bazénu. Vybírat lze z nepřeberného množství barevných kombinací a dekorů. Kdo si nevybere, může si na mozaiku nechat vytisknout svůj vlastní oblíbený obrázek, anebo s pomocí speciální aplikace na internetu vytvořit mozaiku na míru – navrhněte si originální mix všech možných vzorů a barev. Pro opravdové fajnšmekry pak nabízíme mozaiky se speciální fosfo úpravou. Její dílky přes den nasají světlo a večer krásně září do tmy.

Metalické mozaiky

Metalické mozaiky představují stylovou dekoraci moderní koupelny či jiných obytných prostor. K jejich výrobě se využívají ušlechtilé nerezové kovy s různým typem povrchové úpravy. Tvary mozaik mohou být různé – od tradičních kostiček, přes velmi populární hexagony, až po trojúhelníčky či šipky.

Dekorační mozaiky

Dekorace mozaikou je asi nejtypičtější metoda, jak vytvořit jedinečný prostor, k ozdobení svých lázní mozaiky využívali již staří Římané. Mozaiky můžeme využít pro zdůraznění nějakého detailu, nebo lze z mozaiky obložit celou jednu stěnu. Nádherně se bude vyjímat například kolem umyvadla, perfektně oddělí v menším bytě jednu část od druhé. Pokud máte malou koupelnu, je mozaika přesně to pravé.

Mozaiky jsou vyrobeny buď z přírodních materiálů (oblázky, kamínky, mramory), nebo keramiky, kovu či skla. Nejpopulárnější jsou však kombinace všech těchto prvků. Šíře záběru námi nabízeného sortimentu jsou stovky až tisíce vzorů

Nástěnná malba na mozaice

Nástěnná malba na mozaice je jedinečnou dekoraci stěny vytvořenou z mozaiky ze štípaného skla. Na míru zhotovíme mozaiku podle vašeho obrázku či fotografie, která tak vytvoří jedinečnou a luxusní dekoraci stěny nejen ve vaší koupelně, ale kdekoli jinde v interiéru. Vybrat si můžete konkrétní obrazce, grafiku či výjevy, také abstraktnější ornamentální výzdobu v libovolné velikosti a proporcích. Cutting mural, jak se tyto ručně vyráběné mozaiky také nazývají, představují nejluxusnější typ mozaiky. Výrobek vysoké řemeslné hodnoty se vyhotovuje na zakázku dle zadání klienta. Jde o ruční výrobu. Cena se podle náročnosti vzoru pohybuje od 39 000 Kč za 1 m2 bez DPH a výroba trvá zhruba 2 měsíce. Využití najde nejen v soukromých projektech či wellness objektech, kde je zejména oblíben, ale také ve firmách pro originální grafické ztvárnění loga a firemní identity. Neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace!

Ozvěte se nám

Volejte na číslo +420 602 555 444​, nebo napište zprávu.