Vyhledávání na webu
inspirace

Novinky a trendy

Na prázdniny do Toskánska se sériemi Cazorla, Tech Land či Hutton

Červenec 2021

Vydejte se s námi na další část kachličkového prázdninového putování! Tentokrát míříme do malebného Toskánska ve střední Itálii. Jeho autentickou venkovskou atmosféru si snadno vytvoříte i doma, a to s pomocí našich sérií Cazorla, Tech Land, Hutton či Terracota.

Prosluněné toskánské léto je typické především svými přírodními zemitými barvami, jako je oranžová, žlutá, okrová, hnědá nebo olivově zelená. Do dlažeb a obkladů se pak promítá především charakteristický červenohnědý odstín napodobující pálenou cihlu, a to ať světlejší, tmavší nebo v kombinaci obou. Rustikální vzhled jim pak dodá autentická patina a záměrně omšelý vzhled, který vdechne interiéru příjemnou hřejivou atmosféru.

Malé Toskánsko si doma vytvoříte s pomocí našich sérií Cazorla, Tech Land, Terracota či Hutton. Všechny tyto série se skvěle hodí jako dlažba do obytných prostor i do exteriéru a vyniknou i jako obklad. V nabídce je mnoho tvarů i formátů – od tradičních čtverců, přes populární hexagony až po velké formáty – a k dispozici jsou také zajímavé dekory, v mnoha případech i v podobě patchworku s kombinací několika motivů v jednom balení. K dispozici jsou již od 799 Kč/m2.

Vzorky můžete vidět v našich showroomech

  • Série Cazorla nabízí dlažbu i obklad ve stylu cotto a terracota se záměrně velkou patinou a odstínovou odlišností jednotlivých dlaždic, a to jak v jednom balíku, tak i mezi jednotlivými rozměry. V kombinaci s patchworkovým dekorem Yedra je pak ideální volbou pro retro kuchyně či koupelny. Hodí se jako dlažba i obklad do koupelny, kuchyně a všech dalších prostor v interiéru. Oblíbená je taktéž i do komerčních prostor kaváren a restaurací.
  • Série Tech Land představuje dokonalou rustikální sérii v zemitých terracota odstínech s bohatým výběrem vzorů, tvarů a formátů. Charakteristické jsou nerovné okraje, autentická patina a opět střídání různých odstínů v jednom balení. Její retromotivy oživené současným moderním designem za použití nejnovějších technologií výroby se výborně hodí do tradičních i do moderních staveb, kde dokáže nenápadně zjemnit strohost minimalistické architektury.
  • Jako jsou Tech Land a Cazorla dlažby tradiční, tedy s patinou a efektem ruční výroby, tak je série Hutton moderní a luxusní variací na toto téma. Jde o velkoformátovou dlažbu, která kombinuje motivy cotto a typické výše zmíněné barvy. K dispozici jsou dlažby v hexagonu, patchwork v hexagonu Raku, hexagon Classic a také dlažby v tloušťce 20 mm, které lze použít v exteriéru nebo i jako dlažbu k bazénu.
  • Série Terracota je další stylovou rustikální dlažbou v cihlové barvě a barvě bílého cementu. Je doplněna o dekory v rozměru 20x20 cm a díky mrazuvzdornosti a protiskluzu R10 ji lze vedle interiéru vhodně použít i na terase, v altánech nebo jinde v exteriéru.
  • Série Adobe Patchwork nabízí dlažbu v rozměru 45x45 cm v imitaci tradičního cotto stylu s patinou a designovým patchwork dekorem.

Jste milovníky Itálie, ale Toskánsko není váš styl? Podívejte se s námi do renesančního Milána, Benátek nebo Bologne!

další články
Jak ještě zdokonalit vaši koupelnu? Chtějte obklad a nábytek ve stejném dezénu!
Listopad 2021

Jak ještě zdokonalit vaši koupelnu? Chtějte obklad a nábytek ve stejném dezénu!

Líbí se vám luxusní mramorové koupelny, ale stále vám něco chybí k dokonalosti? Zkuste sladit obklad s koupelnovým nábytkem! Z vybrané keramické dlažby vám nyní na míru vyrobíme i nábytek. Inspirujte se v naší galerii!

Nástěnná malba na mozaice – exkluzivní prvek vašeho interiéru
Září 2021

Nástěnná malba na mozaice – exkluzivní prvek vašeho interiéru

Toužíte mít ve svém domově speciální designový prvek, který bude odrážet váš styl, vkus i osobnost v jednom? Zaměřte svou pozornost na tzv. cutting mural - nástěnnou malbu na mozaice! Jde o jedinečnou dekoraci stěny vytvořenou z mozaiky ze štípaného skla, jejíž předlohou je váš vlastní obrázek či fotografie!

Na prázdniny do antického Řecka a Říma se sériemi Iliada, Via Appia a Hermitage
Srpen 2021

Na prázdniny do antického Řecka a Říma se sériemi Iliada, Via Appia a Hermitage

Prázdniny končí, ale nevadí! Na jejich závěr vás zveme na cestu do antického Řecka a Říma, a to prostřednictvím našich sérií Iliada, Via Appia a Hermitage, které našly inspiraci ve světě antiky a její ornamentální výzdoby, dekorativních mozaik a zářivého mramoru. Zařiďte si koupelnu ve stylu tradičních antických lázní nebo vstupní halu jako v domě samotného arbitra elegance Petronia.

Nová série Luca ohromí kontrastem mezi tradicí a modernou
Srpen 2021

Nová série Luca ohromí kontrastem mezi tradicí a modernou

Novinka v podobě keramických obkladů Luca se sytými inkoustovými barvami a vysokou patinou vytvoří zcela jedinečný vzhled každého interiéru. Nechte se inspirovat kombinací jednobarevných obkladů a propracovaných dekorů z této série!

Top 3 nejpopulárnější dlažby imitace dřeva v sezóně 2021
Srpen 2021

Top 3 nejpopulárnější dlažby imitace dřeva v sezóně 2021

Dlažby věrně imitující dřevo patří již několik let k našim bestsellerům. Jsou oblíbené jak pro použití v interiéru, tak i v exteriéru, a to nejen díky dokonalému designu, ale také pro své skvělé užitné vlastnosti. Které dřevodlažby letos naši zákazníci zařadili na čelní příčky pomyslného žebříčku popularity?

Na prázdniny do střední Evropy se sérií The three capitals
Srpen 2021

Na prázdniny do střední Evropy se sérií The three capitals

Na naší další prázdninové cestě se ocitáme v místech nám nejbližších, a to v samém srdci Evropy. Série The three capitals nás se svými tradičními secesními vzory zavede do Prahy, Vídně a Budapešti!

Top 3 nejprodávanější dlažby k bazénu v sezóně 2021
Červen 2021

Top 3 nejprodávanější dlažby k bazénu v sezóně 2021

Sezóna výstavby bazénů je v plném proudu a čeští zákazníci svým výběrem ukázali, které dlažby k bazénu jsou letos in. Celkem přesvědčivě se na čelní příčky žebříčku nejpopulárnějších materiálů dostaly dlažby, které okolí bazénu dají komfort, bezpečí, styl a designový přesah. Jsou to tyto série:

Na prázdniny do renesanční Itálie se sériemi Milano, Bolonia a Venezzia
Červen 2021

Na prázdniny do renesanční Itálie se sériemi Milano, Bolonia a Venezzia

Procestujte letošní léto s námi! První zastávkou je renesanční Itálie, kterou si snadno vytvoříte i doma, a to s pomocí jedinečných sérií Milano a Bolonia. Ať už je využijete v kuchyni, hale nebo v koupelně, do všech míst vnesou díky svým zajímavým dekorům autentickou renesanční atmosféru s přesahem do 21. století.

Fade out styl je hit. Zkuste sérii Mindanao
Červen 2021

Fade out styl je hit. Zkuste sérii Mindanao

Znáte tzv. fade out styl? Hit nejen letošní sezóny dokonale charakterizuje keramická dlažba Mindanao. Její postupně mizící dekor a výrazný dotek retro stylu nepřehlédnete. Vytvořte si zcela originální interiér s pomocí této série, která učarovala architekty po celém světě!

Džungle v koupelně nejen pro děti!
Červen 2021

Džungle v koupelně nejen pro děti!

Myslíte při realizaci vaší koupelny taky na děti? Vytvořte jim v koupelně vodní ráj jako v tropické džungli a rozvíjejte jejich kreativitu a cit pro barvy i detail. Zapomeňte na nudu a šeď a vsaďte na exotické barevné motivy rostlin a zvířat se sérií Jungle!

Některé dlažby jsou hezčí než jiné. Novinka Aral je toho důkazem.
Květen 2021

Některé dlažby jsou hezčí než jiné. Novinka Aral je toho důkazem.

Výrobcům se někdy prostě podaří přinést takový produkt, který na první pohled zaujme a s přirozenou lehkostí vás utvrdí, že je ta pravá volba. Právě takovým produktem je nová série Aral, velkoformátová dlažba věrně imitující onyx.

Ozvěte se nám

Volejte na číslo +420 602 555 444​, nebo napište zprávu.