Vyhledávání na webu
inspirace

Novinky a trendy

Na prázdniny do Toskánska se sériemi Cazorla, Tech Land či Hutton

Červenec 2021

Vydejte se s námi na další část kachličkového prázdninového putování! Tentokrát míříme do malebného Toskánska ve střední Itálii. Jeho autentickou venkovskou atmosféru si snadno vytvoříte i doma, a to s pomocí našich sérií Cazorla, Tech Land, Hutton či Terracota.

Prosluněné toskánské léto je typické především svými přírodními zemitými barvami, jako je oranžová, žlutá, okrová, hnědá nebo olivově zelená. Do dlažeb a obkladů se pak promítá především charakteristický červenohnědý odstín napodobující pálenou cihlu, a to ať světlejší, tmavší nebo v kombinaci obou. Rustikální vzhled jim pak dodá autentická patina a záměrně omšelý vzhled, který vdechne interiéru příjemnou hřejivou atmosféru.

Malé Toskánsko si doma vytvoříte s pomocí našich sérií Cazorla, Tech Land, Terracota či Hutton. Všechny tyto série se skvěle hodí jako dlažba do obytných prostor i do exteriéru a vyniknou i jako obklad. V nabídce je mnoho tvarů i formátů – od tradičních čtverců, přes populární hexagony až po velké formáty – a k dispozici jsou také zajímavé dekory, v mnoha případech i v podobě patchworku s kombinací několika motivů v jednom balení. K dispozici jsou již od 799 Kč/m2.

Vzorky můžete vidět v našich showroomech

  • Série Cazorla nabízí dlažbu i obklad ve stylu cotto a terracota se záměrně velkou patinou a odstínovou odlišností jednotlivých dlaždic, a to jak v jednom balíku, tak i mezi jednotlivými rozměry. V kombinaci s patchworkovým dekorem Yedra je pak ideální volbou pro retro kuchyně či koupelny. Hodí se jako dlažba i obklad do koupelny, kuchyně a všech dalších prostor v interiéru. Oblíbená je taktéž i do komerčních prostor kaváren a restaurací.
  • Série Tech Land představuje dokonalou rustikální sérii v zemitých terracota odstínech s bohatým výběrem vzorů, tvarů a formátů. Charakteristické jsou nerovné okraje, autentická patina a opět střídání různých odstínů v jednom balení. Její retromotivy oživené současným moderním designem za použití nejnovějších technologií výroby se výborně hodí do tradičních i do moderních staveb, kde dokáže nenápadně zjemnit strohost minimalistické architektury.
  • Jako jsou Tech Land a Cazorla dlažby tradiční, tedy s patinou a efektem ruční výroby, tak je série Hutton moderní a luxusní variací na toto téma. Jde o velkoformátovou dlažbu, která kombinuje motivy cotto a typické výše zmíněné barvy. K dispozici jsou dlažby v hexagonu, patchwork v hexagonu Raku, hexagon Classic a také dlažby v tloušťce 20 mm, které lze použít v exteriéru nebo i jako dlažbu k bazénu.
  • Série Terracota je další stylovou rustikální dlažbou v cihlové barvě a barvě bílého cementu. Je doplněna o dekory v rozměru 20x20 cm a díky mrazuvzdornosti a protiskluzu R10 ji lze vedle interiéru vhodně použít i na terase, v altánech nebo jinde v exteriéru.
  • Série Adobe Patchwork nabízí dlažbu v rozměru 45x45 cm v imitaci tradičního cotto stylu s patinou a designovým patchwork dekorem.

Jste milovníky Itálie, ale Toskánsko není váš styl? Podívejte se s námi do renesančního Milána, Benátek nebo Bologne!

další články
Top 3 nejprodávanější dlažby k bazénu v sezóně 2021
Červen 2021

Top 3 nejprodávanější dlažby k bazénu v sezóně 2021

Sezóna výstavby bazénů je v plném proudu a čeští zákazníci svým výběrem ukázali, které dlažby k bazénu jsou letos in. Celkem přesvědčivě se na čelní příčky žebříčku nejpopulárnějších materiálů dostaly dlažby, které okolí bazénu dají komfort, bezpečí, styl a designový přesah. Jsou to tyto série:

Na prázdniny do renesanční Itálie se sériemi Milano, Bolonia a Venezzia
Červen 2021

Na prázdniny do renesanční Itálie se sériemi Milano, Bolonia a Venezzia

Procestujte letošní léto s námi! První zastávkou je renesanční Itálie, kterou si snadno vytvoříte i doma, a to s pomocí jedinečných sérií Milano a Bolonia. Ať už je využijete v kuchyni, hale nebo v koupelně, do všech míst vnesou díky svým zajímavým dekorům autentickou renesanční atmosféru s přesahem do 21. století.

Fade out styl je hit. Zkuste sérii Mindanao
Červen 2021

Fade out styl je hit. Zkuste sérii Mindanao

Znáte tzv. fade out styl? Hit nejen letošní sezóny dokonale charakterizuje keramická dlažba Mindanao. Její postupně mizící dekor a výrazný dotek retro stylu nepřehlédnete. Vytvořte si zcela originální interiér s pomocí této série, která učarovala architekty po celém světě!

Džungle v koupelně nejen pro děti!
Červen 2021

Džungle v koupelně nejen pro děti!

Myslíte při realizaci vaší koupelny taky na děti? Vytvořte jim v koupelně vodní ráj jako v tropické džungli a rozvíjejte jejich kreativitu a cit pro barvy i detail. Zapomeňte na nudu a šeď a vsaďte na exotické barevné motivy rostlin a zvířat se sérií Jungle!

Některé dlažby jsou hezčí než jiné. Novinka Aral je toho důkazem.
Květen 2021

Některé dlažby jsou hezčí než jiné. Novinka Aral je toho důkazem.

Výrobcům se někdy prostě podaří přinést takový produkt, který na první pohled zaujme a s přirozenou lehkostí vás utvrdí, že je ta pravá volba. Právě takovým produktem je nová série Aral, velkoformátová dlažba věrně imitující onyx.

Los Kachlos slaví 25 let a vydává dva nové katalogy plné designových obkladů a dlažeb
Květen 2021

Los Kachlos slaví 25 let a vydává dva nové katalogy plné designových obkladů a dlažeb

Los Kachlos je právě 25 let. Je tím, čím je, především díky zkušenostem lidí, kteří se vyznají a mladším kolegům ukazují cestu. Díky nabídce, která je orientována na zákazníka a dává logiku. Díky službám, které už nemají počáteční mouchy. Díky svébytnému budování pozice v mezinárodním obchodě. Díky věrným zákazníkům, kteří již 25 let volí materiály, které mají přesah. Díky tomu všemu je firma v kondici i po covidu.

Secesní motivy v moderním pojetí a syté pastelové barvy,  to je série Vodevil
Duben 2021

Secesní motivy v moderním pojetí a syté pastelové barvy, to je série Vodevil

Chcete vědět, jaká je nejprodávanější série v kategorii retro obkladů a dlažeb? Je to Vodevil, série inspirovaná secesí. Série, která vnese do interiéru barvy a skutečně originální vzory. Série, která lze použít i v exteriéru jako obklad fasády domu. Tento náš bestseller navíc lze poskládat i jako patchwork dle kreativity a fantazie stavebníka.

Filippo Soul, obklad, co má Filipa i duši
Duben 2021

Filippo Soul, obklad, co má Filipa i duši

Obklad s originálními motivy dodá vašemu interiéru duši. V případě novinky z naší kolekce 2021 i neotřelý výraz. Nápaditá série Filippo Soul má totiž duši i Filipa.

Proč je dlažba Tech Land náš bestseller? Prozradíme vám důvody!
Březen 2021

Proč je dlažba Tech Land náš bestseller? Prozradíme vám důvody!

S příchozím jarem mnoho zákazníků řeší výběr obkladů a dlažby. Jedním z favoritů je letos naše série Tech Land s bohatým výběrem vzorů, tvarů i formátů. Proč právě tato série?

Jedinečný Chevron nyní v akci!
Únor 2021

Jedinečný Chevron nyní v akci!

Už jste slyšeli o dlaždicích ve tvaru tzv. chevronu, neboli kosodélníku? Jejich předností je zejména široká variabilita pokládky a excelentní design. Tyto dlaždice v řadě dekorů vám nyní nabízíme za akční cenu! Inspirujte se u nás a vytvořte si zcela originální vzory.

Retro dlažby ve viktoriánském stylu nyní v akci! Možné využít i jako patchwork
Únor 2021

Retro dlažby ve viktoriánském stylu nyní v akci! Možné využít i jako patchwork

Láká vás tradiční viktoriánský styl ze staré Anglie, ale zároveň máte rádi moderní trendy? Tak přesně pro vás je tu série Victorian Style & Patchwork, kterou máme nyní v akci – 1 m2 exkluzivní dlažby pořídíte za pouhých 499 Kč!

Ozvěte se nám

Volejte na číslo +420 602 555 444​, nebo napište zprávu.