Vyhledávání na webu
inspirace

Novinky a trendy

Patchwork je nestárnoucím trendem

Říjen 2018

Trh ovládá trend obkladů a dlažeb ve stylu patchworku. Tyto materiály dokáží ozvláštnit nejen interiér, ale i exteriér. Chcete při zařizování vašich prostor využít svou fantazii? Poskládejte si vlastní patchwork nebo se nechte inspirovat novinkami našich výrobců!

V nabídce máme materiály jak v tradičním – secesním či maori stylu, tak i v moderním nebo originálním stylu. Velkou část zboží máme navíc nově i skladem.

Výběr vzorů je opravdu široký, design materiálů se pohybuje od střízlivých motivů až po ty výrazné, barevné ba dokonce křiklavé. Z tradičních vzorů lze zvolit například populární série Tassel, Micro, Liverpool nebo Milano, které se hodí nejen do koupelen, ale i dalších prostor, jako jsou například vstupní haly, kuchyně či jídelny. Série Vodevil, Svenska nebo Comillas patří naopak k moderním, barevným a expresivnějším produktům, které nachází uplatnění zejména ve veřejných prostorách, jako jsou restauraci či bary, ale i schodiště a chodby městských domů. K dispozici jsou i patchwork série s protiskluzem, které lze použít i do venkovních prostor nebo k bazénům. Oblíbené jsou zejména novinky D´Anticatto nebo Streets.

Obklady a dlažby se zpravidla vyrábějí v rozměru 20x20, eventuálně 22,5x22,5, 30x30 nebo 60x60. Ceny se pohybují od 900 Kč/m². Vzorky můžete vidět v našich showroomech anebo v našem online katalogu.

Patchworkový dekor je obvykle kombinován se základní jednobarevnou dlažbou. 

Ozvěte se nám

Volejte na číslo +420 602 555 444​, nebo napište zprávu.