Vyhledávání na webu
inspirace

Novinky a trendy

Populární dlažba věrně imitující dřevo nyní v akci!

Březen 2019

Hledáte dlažbu, kterou od pravého přírodního dřeva poznáte jen stěží? V naší nabídce najdete nejširší nabídku těchto materiálů na trhu, jedna ze sérií navíc nyní mile překvapí svou cenou. Sérii GOA u nás zakoupíte s 25 % slevou za pouhých 599 Kč/m2. Akce platí do 31.5. 2019.

Keramické obklady a dlažby dnes díky unikátním technologiím dokáží napodobit dřevo tak věrně, že je od jejich přírodních vzorů ani nerozeznáte. Dlažbám dodají nejen teplé barvy dřeva, ale i jeho nepravidelnou kresbu či charakteristické suky.  Série GOA nabízí velmi dobře propracovanou kresbu přírodního dřeva ve čtyřech odstínových variantách (Taupe, Roble, Natural, Caoba). K dispozici je ve velkém formátu 23x120 cm a v rektifikovaném provedení, což umožňuje pokládku na minimální spáru.

Keramické obklady a dlažby imitující dřevo si můžete prohlédnout i zakoupit v našich showroomech. K dispozici jsou nejen velké formáty, ale i parketová dlažba, dlažba s výraznou patinou starého dřeva, schodiště a protiskluzné modely k využití na terasách či v okolí bazénu nebo také dlažby na oblíbenou pokládku na terče. Poptávat nás můžete i prostřednictvím kontaktního formuláře, emailem či telefonicky.

Prohlédněte si i další populární série obkladů a dlažeb v dekoru dřeva.

Ozvěte se nám

Volejte na číslo +420 724 080 020, nebo napište zprávu.