Vyhledávání na webu

PORCELANOSA

oficiální dovozce, výhradní zastoupení pro vybrané modely pro ČR

PORCELANOSA je světový lídr v luxusních dlažbách a obkladech. Jde o španělského výrobce, jehož produkty velmi rádi využívají renomovaní designéři. Los Kachlos je již po dlouhá desetiletí hrdým partnerem a exkluzivním dovozcem na český trh. Společným jmenovatelem materiálů z Porcelanosy je čistý styl a nadčasový design, který nepodléhá modním výkyvům. Jedná se o luxusního výrobce, nehledejte obvyklou šeď ale exkluzivitu a nezaměnitelný styl. I proto ji tak rádi volí do svých projektů architekti.

Mezi nejoblíbenější série patří v současné době Newport - koupelna ve stylu cementu a betonu s vynikajícími dekory Old a Havi, Metropolitan - koupelna imitace cementu a betonu v rozměru 45x120 cm a povrchu pololesk - lappato, nebo v rozměru 33,3x100 cm a povrchu mat - série Metropolitan Nature.

V imitaci kamene je to určitě série Verbier v rozměru 45x120 cm a s plastickým dekorem Samui, série Ona a Madagascar, nebo originální série Gasa. Velkou oblibu má také série Image.

Z dlažeb a obkladů imitace kovu je to bezesporu série Shine a Ruggine, případně velmi oblíbený dekor Dubai s efektem kovové mozaiky.

Luxusní koupelnu imitace mramoru výborně reprezentuje série Nolita s obklady v rozměru 45x120 cm a v matném povrchu. Výrobce nabízí dále velkoformátové dlažby a obklady Xlight v rozměru 120x270 cm a širokou škálu dlažeb imitace dřeva, z nichž vybíráme např. sérii Vancouver v rozměru 25x150 cm s excelentní nabíknou tří dekorů.

V Porcelanose mají rádi velké formáty dlažeb a rozměrů. Nezadatelnou předností takových materiálů nadčasová elegance. Série Linz je obklad v rozměru 59,6x150 cm, který je věrnou imitací tapety ikat a nabízí i exkluzivní dekor Deco Linz, případně reliéfní dekor Spiga Linz

Porcelanosa je rovněž dodavatel mozaiky Noohn Mosaic. V nabídce jsou kovové mozaiky, mozaiky z mramoru a kamene nebo skla i velmi žádané kombinace všech těchto materiálů.

Všechny materiály máme odprezentovány na našich showroomech. Porcelanosa - to je špičkový design a dokonalé technické parametry a vlastnosti dlažeb a obkladů.

Ozvěte se nám

Volejte na číslo +420 602 555 444, nebo napište zprávu.