Vyhledávání na webu
Showroom
Los Kachlos Home

Praha 8 Karlín

tel: +420 224 817 364

tel: +420 720 979 126

e-mail: praha@loskachlos.cz

adresa:

Palác Karlín

Thámova 13 (roh s Křižíkova)

Praha 8 - Karlín, 180 00

otevřeno:

Po – Čt: 10.00 – 18.00

Pá: 10.00 – 17.00

SKLAD:

Pražský sklad bude ve dnech 24.-26.2. fungovat v omezeném režimu, doporučujeme před odběrem zboží volat na tel. 602 514 748.

Františka Diviše 1513
Praha - Uhříněves

Kontaktní osoba - sklad: 
Tomáš Košař tel. 602 514 748

Výdej zboží:
Po - Čt  8.00 - 17.00
Pá         8.00 - 16.00

Autem

Parkování možné před prodejnou na veřejných parkovacích místech.

Veřejnou dopravou

Tramvají 3, 8 zastávka Křížíkova
Metro trasa B - stanice Křižíkova

Moderní showroom v Paláci Karlín v Praze osloví i ty nejnáročnější zákazníky. Kromě široké nabídky designových koupelen, obkladů a dlažeb moderních i retro stylů, exkluzivní sanitární keramiky a vodovodních baterií nabízí i velký výběr mozaik a moderních obkladů s plastickými či 3D vzory, dlažby dokonale imitující dřevo či kámen, velkoformátové obklady a dlažby a služby renomovaných architektů, kteří vyhotoví vizualizace vašich koupelen, interiérů a exteriérů. Nabízíme i montáž obkladů a dlažeb.

Katalogy

Stáhněte si katalogy našich produktů, anebo si vybrané vyžádejte v tištěné podobě. Pro katalogy se můžete rovněž zastavit v některé z našich prodejen.

3D návrh a vizualizace

Z našich materiálů a vašich představ navrhneme a vytvoříme přehlednou vizualizaci vaší koupelny nebo jiného prostoru. Zároveň vám Připravíme cenovou nabídku a objednávkový formulář na použité prvky anebo práce.

Tato služba je zpoplatněna, nicméně v případě objednávky může být tato částka odečtena z celkové ceny zakázky.

Tip: najděte si zajímavou sérii nebo prvek v katalogu a poptejte jej ve formuláři. Dohodněte si schůzku na jedné z našich prodejen.

Příklady v návrzích: jednoduchá vizualizace, profesionální fotorealistická vizualizace, kladečský plán + řešení sítí, rozpočet, objednávkový formulář s vyčíslením zálohy (zasíláme mailem).

Zaslání vzorku

Připravíme vám vzorek k osobnímu odběru na vámi zvolené provozovně, anebo jej zašleme na vaši adresu. Tato služba je zpoplatněna cenou požadovaných materiálů + případné dopravy, nicméně Většina vzorků je poskytována oproti vratné záloze.

Příklad: 1 ks prvku 1900 za 40 Kč + případná doprava/poštovné 200 Kč.

Zaměření a konzultace na místě

Vámi poptávaný prostor profesionálně zaměříme (včetně případných statických výpočtů). Tato služba je zpoplatněna, nicméně v případě objednávky může být tato částka odečtena z celkové ceny zakázky.

Tip: poptejte ve formuláři anebo zavolejte na hotline a domluvte si optimální termín.

Dodávka s realizací

Náš stavební tým je připraven celou vaši zakázku zrealizovat „na klíč“. Součástí naší dodávky jsou stavební práce v interiéru i exteriéru včetně odborných řemesel (obkladači, elektro, vodo-topo apod.)

Tip: domluvte si schůzku na jedné z našich prodejen a získejte komplexní informace.

[tým lidí je prázdný]

Ozvěte se nám

Volejte na číslo +420 724 080 020, nebo napište zprávu.