Vyhledávání na webu

Ragno

luxusní keramické dlažby a obklady, výhradní zastoupení pro vybrané modely pro ČR

Ragno je špičkový italský výrobce keramických dlažeb a obkladů ze skupiny Marazzi Group, a to zejména dlažeb ve stylu dřevodekoru, velkoformátových dlažeb, dlažeb a obkladů v retro stylu a dlažeb a obkladů pro projekty.

Unikátními produkty jsou dlažby s dokonalou imitací dřeva, a to série WOODTALE, která má dekor klasický a věrný v pěti odstínech a také s verzí dlažby 2 cm pro pokládku do terčů, do trávy a do písku, popř. též jako dlažba k bazénu, a série WOODMANIA, která je s patinou, lze říct v selkém stylu, ovšem právě tím nejlepším možným způsobem, o čemž svědčí to, že je na českém trhu jedním z bestsellerů. Rovněž ve škále pěti odstínů a s variantou dlažby v tl. 2 cm pro pokládku do terčů, do písku a do trávy nebo k bazénu. Novinkou výrobce je série Ossimori, která ve všem navazuje na své slavné předchůdce, nově nabízí i prvek ve tvaru kosodélníku - chevron.

Série Stoneway Barge Antica je veleúspěšný zástupce dlažeb imitace kamene, má možnost multiformátu, nabízí několik typů povrchu, přičemž verze outdoor má nepravidelné okraje a mírně nerovný povrch, což ještě umocňuje věrnost přírodnímu vzoru. Série je vhodná jako obklad do koupely, dlažba v interéru i v exteriéru a je k dispozici i jako dlažba 2 cm s možností řešení jako dlažba k bazénu. Série Terracruda je velkoformát v rozměru 40x120 cm pro řešení obkladu v koupelně a v kuchyni, nabízí plastické a patchwork dekory a patří mezi luxusní keramické obklady, které milují designéři.

Obklady s konkávními a konvexními povrchy, to je série Gleeze. Pět barev a tři rozměry 10x10 cm, 5x15 cm a 7,5x20 cm jsou zárukou exkluzivního a luxusního řešení obkladu pro vaši koupelnu a jako obklad za kuchyňskou linku.

LOS KACHLOS je výhradním dovozcem RAGNO pro vybrané modely pro Českou republiku. Navštivte naše showroomy!

Ozvěte se nám

Volejte na číslo +420 602 555 444, nebo napište zprávu.