Vyhľadávanie na webe

Dune

luxusní keramické dlažby a obklady, mozaiky a dekorace, výhradní zastoupení pro ČR

Španělský designový výrobce DUNE zahájil svoji produkci jako výrobce dekorací, zejména mozaik. Postupem času rozšiřoval svoji nabídku, nejprve o maloformátové obklady a dlažby ve stylu vintage a patchwork a obklady do kuchyně a koupelny malých formátů, posléze také o luxusní dlažby a obklady velkých formátů. Přesto je stále věrný své tradici a každá série má dokonale provedené dekorace, zpravidla též např. s umyvadlem a dalšími prvky v barvách a stylu příslušné série.

Mezi obklady a dlažbami imitace mramoru vynikají série Caronte, Calacatta, Baikal, Leonardo a Amazonite, přičemž každá z těchto sérií je perla a skvost. Všechny jsou současně výborně prezentovány na našich showroomech.

Retro styl dlažeb s použitím v koupelně, jako obklad za kuchyňskou linku i jako dlažba v interiéru a dlažba v interiéru výborně reprezentují série Berlin, Chicago a Tabarca v pastelových barvách, Agadir s patinou a Terracota, které nabízí také skvělé patchwork dekory, nebo klasická série Valencia s vintage dekory a patinou.

Série Fancy, Diurne a Magnet jsou obklady a dlažby imitace kovu. Opět s širokou paletou dekorací, malými formáty i velkoformáty s nejširším možným použitím.

Emphasis je rozsáhlá série mozaik, kde najdeme high design mozaiky všech stylů, tedy mozaiky z kamene, mozaiky skleněné, mozaiky mix materiálů i mozaiky z kovu.

Navštivte naše showroomy. LOS KACHLOS je výhradní dodavatel výrobce DUNE pro český trh.

Ozvěte se nám

Volejte na číslo +420 724 080 020, nebo napiště zprávu.