Vyhľadávanie na webe

Zinc

obklad aj dlažba

Kód: AD810

Mat, Hladký, Štruktúrovaný / Reliéfny, Lesk
Zinc avatar

Veľkoformátová dlažba v metalickom štýle s dekormi hexagon, vysoký stupeň patiny. Luxusná dlažba a obklad do kúpeľne, interiéru i exteriéru, ako dlažba 2cm.

výrobce: APAVISA Porcelanico, S.L.

na stiahnutie:

Navštívte naše showroomy:

Praha, Brno, Zlín,

Uh. Hradiště, Bratislava

Dlažba Zinc od výrobce Apavisa je představitel toho nejlepšího ve světě keramické dlažby, úplně přesně v případě keramické dlažby imitace kovu. Jde o luxusní, věrnou, perfektní a užitně všestrannou dlažbu. Díky moderním technologiím a tisku může tato dlažba věrně napodobovat vzhled kovového povrchu, včetně textury, lesku a stínů. Lze ji použít jako dlažbu, obklad - přičemž má i vlastní řadu obkladů, nebo i jako dlažbu v tloušťce 20 mm pro pokládku na terasy, do terčů, do štěrku a k bazénu. Nejoblíbenější je verze Green.  Dlažba Zinc může být použita v různých prostředích, včetně obytných, komerčních a průmyslových prostorů, kde se požaduje moderní a průmyslový vzhled, přitom s důrazem na luxus a styl.


Pokud jde o to, zda je dlažba Zinc úspěšnou imitací kovu, záleží na subjektivním názoru a vkusu. Někteří lidé mohou být nadšeni z jejího moderního vzhledu a schOzvěte se nám

Volejte na číslo +420 724 080 020, nebo napiště zprávu.