Vyhľadávanie na webe

Zola

obklad aj dlažba

Kód: AR609

Mat, Plastický / 3D, Hladký
Zola avatar

Retro obklad s fazetou, matný, čiernobiela kombinácia, obklad do kúpeľne, obklad do kuchyne. Fazeta. Dekoračné prvky a bordúry. Dlažba čiernobiela do šachovnice, alebo ako oktagon s čiernymi štvrčekmi do rohov.

výrobce: VIVES AZULEJOS Y GRES, S..A.

na stiahnutie:

katalóg výrobcu (PDF)

Navštívte naše showroomy:

Praha, Brno, Zlín,

Uh. Hradiště, Bratislava

Černo-bílé obklady série Zola

Zola jsou obklady do koupelny v rozměru 10x20 cm se zkosenými okraji, které jsou velmi oblíbené také jako obklady do kuchyně retro, tedy jako obklady za kuchyňskou linku. Jsou v matném povrchu a v barvě bílé a černé, která vynikne ve vzájemné kombinaci. K dispozici je i interiérová dlažba v možnosti i jako šachovnice černé a bílé, nebo kdy se do bílé oktogonální dlažby 31,6x31,6 cm vkládají černé kostičky. Toto provedení je skvělé i jako dlažba do koupelny. Pro secesní domy je tato série opravdu pravá a doporučení hodná inspirace koupelny. Série Mugat je založena na stejných principech, toliko v lesklém provedení a ve větší škále barev než jen bílá a černá. Obě série mají širokou paletu růžků, bordur a dekorů ve všech barvách základu a také jako obklady v patchwork stylu s různými motivy.  Na všech našich showroomech jsou tyto obklady a dlažby perfektně odprezentovány a jste zváni, abyste se tam s nimi podrobně seznámili. Naši odborní prodejci rádi poradí a také nakreslí vaši koupelnu.

Obklad zola blanco mate v kombinaci s obkladem zola negro mate je velmi vhodným výběrem pro retro koupelnu, protože kombinace bílé a černé barvy jsou tradiční barvy, které se často používaly v interiérech 20. století. Nicméně může záviset na dalších designových prvcích v koupelně, aby se dosáhlo skutečného retro vzhledu. Pokud chcete být co nejvíce autentický v retro stylu, mohli byste zvážit další prvky jako například mozaiku, retro ZTI - tedy baterie a sprchu, závěsy nebo retro doplňky, které by se hodily k tématu. Důležité je, aby všechny prvky v koupelně fungovaly spolu a vytvářely harmonický vzhled. Rádi vám s výběrem pomůžeme!

Ozvěte se nám

Volejte na číslo +420 724 080 020, nebo napiště zprávu.