Vyhledávání na webu
inspirace

Novinky a trendy

Top 3 nejpopulárnější dlažby imitace dřeva v sezóně 2021

Srpen 2021

Dlažby věrně imitující dřevo patří již několik let k našim bestsellerům. Jsou oblíbené jak pro použití v interiéru, tak i v exteriéru, a to nejen díky dokonalému designu, ale také pro své skvělé užitné vlastnosti. Které dřevodlažby letos naši zákazníci zařadili na čelní příčky pomyslného žebříčku popularity?

  • Woodtale – série od výrobce Ragno ze skupiny Marazzi se vyrábí v několika rozměrech – 30x120 cm, 20x120 cm a 15x120 cm a je tedy možná jejich kombinovaná pokládka. Dlažba se vyrábí i v tloušťce 20 mm pro pokládku do štěrku, trávy nebo do terčů.
  • Woodmania – série od téhož výrobce se vyznačuje vysokým stupněm patiny, přičemž jednotlivé dlaždice mají mírně odlišný styl a dezén. Ve společné kombinaci je však výsledek jedinečný. Nejúspěšnější jsou odstíny Caramel a Honey. Dlažba se vyrábí také v tloušťce 20 mm a je vhodná i jako dlažba k bazénu.
  •  Vancouver – top designová dlažba od výrobce Porcelanosa je dalším exkluzivním modelem. Má dokonalou kresbu ušlechtilého dubu, je rektifikovaná, má špičkové technické zpracování, je mrazuvzdorná. Velkou výhodou při pokládce je možnost kombinace více rozměrů – 25x150 cm a 16,5x150 cm, ale rovněž pokládka jen jednoho rozměru – zejména 25x150 cm – nemá chybu a vypadá dokonale. Série se vyrábí v pěti odstínech, přičemž tím nejoblíbenějším je verze Honey.

Co mají tyto dlažby společné?

  • Věrná kopie přírodního vzoru dřeva včetně nepravidelné kresby a charakteristických uzlů.
  • Díky unikátním technologiím téměř nerozeznatelné od originálu.
  • Snazší údržba a přívětivější cena oproti pravému dřevu.
  • Nadčasová volba do každého interiéru.
  • Možnost využít i jako obklad pro dekoraci stěn.
  • K dispozici protiskluzná a mrazuvzdorná verze pro použití v exteriéru.

Na dalších příčkách žebříčku nejprodávanějších dřevodlažeb se umístily série Amberwood od výrobce Grespania v rozměru 19,5x120 cm v odstínu Roble a série Landes od výrobce Argenta v odstínu Miel v rozměru 22,5x90 cm. Ať už sáhnete po jakémkoliv formátu či odstínu, vnesou tyto dlažby a obklady do vašeho domova teplo přírody.

S výběrem vám u nás vždy pomůže zkušený designér. Navštivte nás v našich showroomech a nechte nebo vybírejte rovnou v našem online katalogu.

další články
Na prázdniny do antického Řecka a Říma se sériemi Iliada, Via Appia a Hermitage
Srpen 2021

Na prázdniny do antického Řecka a Říma se sériemi Iliada, Via Appia a Hermitage

Prázdniny končí, ale nevadí! Na jejich závěr vás zveme na cestu do antického Řecka a Říma, a to prostřednictvím našich sérií Iliada, Via Appia a Hermitage, které našly inspiraci ve světě antiky a její ornamentální výzdoby, dekorativních mozaik a zářivého mramoru. Zařiďte si koupelnu ve stylu tradičních antických lázní nebo vstupní halu jako v domě samotného arbitra elegance Petronia.

Nová série Luca ohromí kontrastem mezi tradicí a modernou
Srpen 2021

Nová série Luca ohromí kontrastem mezi tradicí a modernou

Novinka v podobě keramických obkladů Luca se sytými inkoustovými barvami a vysokou patinou vytvoří zcela jedinečný vzhled každého interiéru. Nechte se inspirovat kombinací jednobarevných obkladů a propracovaných dekorů z této série!

Na prázdniny do střední Evropy se sérií The three capitals
Srpen 2021

Na prázdniny do střední Evropy se sérií The three capitals

Na naší další prázdninové cestě se ocitáme v místech nám nejbližších, a to v samém srdci Evropy. Série The three capitals nás se svými tradičními secesními vzory zavede do Prahy, Vídně a Budapešti!

Na prázdniny do Toskánska se sériemi Cazorla, Tech Land či Hutton
Červenec 2021

Na prázdniny do Toskánska se sériemi Cazorla, Tech Land či Hutton

Vydejte se s námi na další část kachličkového prázdninového putování! Tentokrát míříme do malebného Toskánska ve střední Itálii. Jeho autentickou venkovskou atmosféru si snadno vytvoříte i doma, a to s pomocí našich sérií Cazorla, Tech Land, Hutton či Terracota.

Top 3 nejprodávanější dlažby k bazénu v sezóně 2021
Červen 2021

Top 3 nejprodávanější dlažby k bazénu v sezóně 2021

Sezóna výstavby bazénů je v plném proudu a čeští zákazníci svým výběrem ukázali, které dlažby k bazénu jsou letos in. Celkem přesvědčivě se na čelní příčky žebříčku nejpopulárnějších materiálů dostaly dlažby, které okolí bazénu dají komfort, bezpečí, styl a designový přesah. Jsou to tyto série:

Na prázdniny do renesanční Itálie se sériemi Milano, Bolonia a Venezzia
Červen 2021

Na prázdniny do renesanční Itálie se sériemi Milano, Bolonia a Venezzia

Procestujte letošní léto s námi! První zastávkou je renesanční Itálie, kterou si snadno vytvoříte i doma, a to s pomocí jedinečných sérií Milano a Bolonia. Ať už je využijete v kuchyni, hale nebo v koupelně, do všech míst vnesou díky svým zajímavým dekorům autentickou renesanční atmosféru s přesahem do 21. století.

Fade out styl je hit. Zkuste sérii Mindanao
Červen 2021

Fade out styl je hit. Zkuste sérii Mindanao

Znáte tzv. fade out styl? Hit nejen letošní sezóny dokonale charakterizuje keramická dlažba Mindanao. Její postupně mizící dekor a výrazný dotek retro stylu nepřehlédnete. Vytvořte si zcela originální interiér s pomocí této série, která učarovala architekty po celém světě!

Džungle v koupelně nejen pro děti!
Červen 2021

Džungle v koupelně nejen pro děti!

Myslíte při realizaci vaší koupelny taky na děti? Vytvořte jim v koupelně vodní ráj jako v tropické džungli a rozvíjejte jejich kreativitu a cit pro barvy i detail. Zapomeňte na nudu a šeď a vsaďte na exotické barevné motivy rostlin a zvířat se sérií Jungle!

Některé dlažby jsou hezčí než jiné. Novinka Aral je toho důkazem.
Květen 2021

Některé dlažby jsou hezčí než jiné. Novinka Aral je toho důkazem.

Výrobcům se někdy prostě podaří přinést takový produkt, který na první pohled zaujme a s přirozenou lehkostí vás utvrdí, že je ta pravá volba. Právě takovým produktem je nová série Aral, velkoformátová dlažba věrně imitující onyx.

Los Kachlos slaví 25 let a vydává dva nové katalogy plné designových obkladů a dlažeb
Květen 2021

Los Kachlos slaví 25 let a vydává dva nové katalogy plné designových obkladů a dlažeb

Los Kachlos je právě 25 let. Je tím, čím je, především díky zkušenostem lidí, kteří se vyznají a mladším kolegům ukazují cestu. Díky nabídce, která je orientována na zákazníka a dává logiku. Díky službám, které už nemají počáteční mouchy. Díky svébytnému budování pozice v mezinárodním obchodě. Díky věrným zákazníkům, kteří již 25 let volí materiály, které mají přesah. Díky tomu všemu je firma v kondici i po covidu.

Secesní motivy v moderním pojetí a syté pastelové barvy,  to je série Vodevil
Duben 2021

Secesní motivy v moderním pojetí a syté pastelové barvy, to je série Vodevil

Chcete vědět, jaká je nejprodávanější série v kategorii retro obkladů a dlažeb? Je to Vodevil, série inspirovaná secesí. Série, která vnese do interiéru barvy a skutečně originální vzory. Série, která lze použít i v exteriéru jako obklad fasády domu. Tento náš bestseller navíc lze poskládat i jako patchwork dle kreativity a fantazie stavebníka.

Ozvěte se nám

Volejte na číslo +420 602 555 444​, nebo napište zprávu.