Vyhledávání na webu
inspirace

Novinky a trendy

Trávíte léto doma? S naší venkovní dlažbou si budete připadat jako na dovolené! Dlažba na terasu v mnoha podobách na vás čeká v LOS KACHLOS. 

Červen 2020

Vybírejte z široké nabídky lepené i terčové dlažby a zútulněte si verandy, terasy i balkóny. Nejpopulárnější modely nyní skladem!

Pro letošní léto, které mnozí z nás budou trávit s velké části doba, jsme pro vás připravili snad tu nejlepší nabídku exterierových terčových i lepených dlažeb od renomovaných evropských výrobců. Vybírat nebude snadné. V designu i provedení dlažeb se totiž už dávno meze nekladou. 

Cestovatelské povahy si tak ve svém obydlí snadno vytvoří iluzi klidného toskánského venkova, žhavého Španělska nebo čisté horské přírody.  Milovníci nadčasového designu zase zajásají nad více než padesáti odstíny studené i teplé béžové, hnědé a šedé a mnoha formáty - od malých či obřích čtverců a obdélníků, přes hexagony až po palubky. 

Dřevo, kámen, cement​, mramor
K nejpopulárnějším dekorům patří v současnosti dekor dřeva, kamene či cementu. Pro venkovské a rustikální domy  máme v nabídce i velké množství dlažeb selského a tradičního stylu, případně ručně vyráběnou terracotu. Nechybí ani oblíbené dekorativní dlažby. Velkou výhodou je, že naše dlažba přispívá ke stírání hranic mezi domem a terasou - mnoho sérií totiž zahrnuje jak hladkou interiérovou, tak hrubší protiskluznou exteriérovou variantu. Cela řada sérií zahrnuje i schodový program a specializované prvky, jako například bazénové lemovky či sokly.

​Terče - neterče
Vedle tradiční lepené dlažby je k dispozici i velmi oblíbená dlažba s pokládkou na terče. Nespornou devizou terčové dlažby je poměrně snadná a rychlá pokládka (na terče, do pískového či štěrkového lože), možnost snadno překonat drobné nerovnosti povrchu a jednoduchý a bezpečný odtok dešťové vody.

Mánií je Woodmania
​Mánií je rozhodně série Woodmania s autentickou kresbou dřeva. Každý prvek je originál, stejně jako v přírodě. Díky precizně vytvořené ucelené řadě, která zahrnuje lepenou i terčovou dlažbu, schodovky, bazénové prvky, protiskluz v několika atraktivních odstínech, lze elegantně dosáhnout jednotného prostoru v domě i na terase. Střídáním formátů 20x120 a 40x120 lze navíc docílit mimořádný efekt. Pokud toužíte po ještě více rozměrech, sáhněte hned vedle po perfektně kombinovatelné sérii dlažby Woodtale. Formáty 30x120, 20x120, 15x120, 60x60.

Mnoho dalších sérií můžete najít i v našem online katalogu.
Pozornost věnujte našim bestsellerům: 

Zvládnu si vybrat z takové nabídky sám?
S výběrem vám u nás vždy pomůže zkušený designér, který doporučí všechny potřebné prvky, přesně na míru vašeho projektu. Návrhy pro vás připravíme zdarma (ukázky níže) a v případě zájmu vám umožníme projít se osobně vaší novou terasou s pomocí naší virtuální reality.

Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme a zodpovíme vaše otázky. 

Stáhněte si pdf katalog s výběrem těch nejlepších modelů a inspirujte se!

SHOWROOMY LOS KACHLOS

Praha

Vinohradská 41, 102 00 Praha - Vinohrady601 089 264

Brno

Koliště 5, 602 00 Brno606 787 389

Zlín

Vodní 5328, 760 01 Zlín734 682 461

Uherské Hradiště

Malinovského 435,  686 01 Uherské Hradiště608 400 684

Bratislava

Galvaniho 17, 821 04 Bratislava+421 948 065 596

Ozvěte se nám

Volejte na číslo +420 602 555 444​, nebo napište zprávu.