Vyhledávání na webu
inspirace

Novinky a trendy

Trávíte léto doma? S naší venkovní dlažbou si budete připadat jako na dovolené! Dlažba na terasu v mnoha podobách na vás čeká v LOS KACHLOS. 

Červen 2020

Vybírejte z široké nabídky lepené i terčové dlažby a zútulněte si verandy, terasy i balkóny. Nejpopulárnější modely nyní skladem!

Pro letošní léto, které mnozí z nás budou trávit s velké části doba, jsme pro vás připravili snad tu nejlepší nabídku exterierových terčových i lepených dlažeb od renomovaných evropských výrobců. Vybírat nebude snadné. V designu i provedení dlažeb se totiž už dávno meze nekladou. 

Cestovatelské povahy si tak ve svém obydlí snadno vytvoří iluzi klidného toskánského venkova, žhavého Španělska nebo čisté horské přírody.  Milovníci nadčasového designu zase zajásají nad více než padesáti odstíny studené i teplé béžové, hnědé a šedé a mnoha formáty - od malých či obřích čtverců a obdélníků, přes hexagony až po palubky. 

Dřevo, kámen, cement​, mramor
K nejpopulárnějším dekorům patří v současnosti dekor dřeva, kamene či cementu. Pro venkovské a rustikální domy  máme v nabídce i velké množství dlažeb selského a tradičního stylu, případně ručně vyráběnou terracotu. Nechybí ani oblíbené dekorativní dlažby. Velkou výhodou je, že naše dlažba přispívá ke stírání hranic mezi domem a terasou - mnoho sérií totiž zahrnuje jak hladkou interiérovou, tak hrubší protiskluznou exteriérovou variantu. Cela řada sérií zahrnuje i schodový program a specializované prvky, jako například bazénové lemovky či sokly.

​Terče - neterče
Vedle tradiční lepené dlažby je k dispozici i velmi oblíbená dlažba s pokládkou na terče. Nespornou devizou terčové dlažby je poměrně snadná a rychlá pokládka (na terče, do pískového či štěrkového lože), možnost snadno překonat drobné nerovnosti povrchu a jednoduchý a bezpečný odtok dešťové vody.

Mánií je Woodmania
​Mánií je rozhodně série Woodmania s autentickou kresbou dřeva. Každý prvek je originál, stejně jako v přírodě. Díky precizně vytvořené ucelené řadě, která zahrnuje lepenou i terčovou dlažbu, schodovky, bazénové prvky, protiskluz v několika atraktivních odstínech, lze elegantně dosáhnout jednotného prostoru v domě i na terase. Střídáním formátů 20x120 a 40x120 lze navíc docílit mimořádný efekt. Pokud toužíte po ještě více rozměrech, sáhněte hned vedle po perfektně kombinovatelné sérii dlažby Woodtale. Formáty 30x120, 20x120, 15x120, 60x60.

Mnoho dalších sérií můžete najít i v našem online katalogu.
Pozornost věnujte našim bestsellerům: 

Zvládnu si vybrat z takové nabídky sám?
S výběrem vám u nás vždy pomůže zkušený designér, který doporučí všechny potřebné prvky, přesně na míru vašeho projektu. Návrhy pro vás připravíme zdarma (ukázky níže) a v případě zájmu vám umožníme projít se osobně vaší novou terasou s pomocí naší virtuální reality.

Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme a zodpovíme vaše otázky. 

Stáhněte si pdf katalog s výběrem těch nejlepších modelů a inspirujte se!

SHOWROOMY LOS KACHLOS

Praha

Vinohradská 41, 102 00 Praha - Vinohrady601 089 264

Brno

Koliště 5, 602 00 Brno606 787 389

Zlín

Vodní 5328, 760 01 Zlín734 682 461

Uherské Hradiště

Malinovského 435,  686 01 Uherské Hradiště608 400 684

Bratislava

Galvaniho 17, 821 04 Bratislava+421 948 065 596
další články
Nový katalog DESIGN LINE 2023
Červenec 2023

Nový katalog DESIGN LINE 2023

Prohlédněte si naše designové novinky! Představujeme nový katalog plný inspirace.

Terrazzo obklad a dlažba Croccante - novinka velkého formátu
Duben 2023

Terrazzo obklad a dlažba Croccante - novinka velkého formátu

Bestseller a miláček designérů, série Straciatella, má novou sestru. Dokonalou a velkoformátovou dlažbu a obklad v oblíbeném terrazzo stylu

Vytvořte si doma malé Toskánsko, série Costa nyní za výhodnou cenu
Březen 2023

Vytvořte si doma malé Toskánsko, série Costa nyní za výhodnou cenu

Série Costa zahrnuje dlažbu a obklad v rozměru 20x20 cm ve stylu cotto. Nadčasová série s krásnou patinou je k dispozici za trvale nízkou cenu 799 Kč/m2.

Nový katalog RETRO 2023/24 plný skvostů
Březen 2023

Nový katalog RETRO 2023/24 plný skvostů

Retro nestárne. Stáhněte si letošní katalog našich retro obkladů a dlažeb a zjistěte, jaké novinky si pro vás připravili přední španělští a italští výrobci.

Barvou roku 2023 je dle Pantone karmínová Viva Magenta
Leden 2023

Barvou roku 2023 je dle Pantone karmínová Viva Magenta

Barvou roku 2023, která bude udávat trendy v módě, designu, architektuře i dalších oblastech života, se stala svěží výrazná karmínová barva s oficiálním názvem 18-1750 Viva Magenta. Jako každý rok ji vyhlásila společnost Pantone Color Institute. Chcete ji do koupelny? Žádný problém!

Otevírací doba přes vánoční prázdniny
Prosinec 2022

Otevírací doba přes vánoční prázdniny

Využijte poslední možnost navštívit naše showroomy ještě v tomto roce a načerpejte inspiraci pro rok nadcházející. Kdy nás do Vánoc zastihnete?

Top novinka: vintage a patchwork série Mediterranea
Srpen 2022

Top novinka: vintage a patchwork série Mediterranea

Chcete si užívat prázdninovou středomořskou atmosféru po celý rok? Stačí si do interiéru vybrat jeden z mnoha dekorů nové série Mediterranea, která letní náladou doslova dýchá. Univerzální použití těchto materiálů jako dlažba i obklad ve všech uvažovaných prostorách dává obrovské možnosti. Zejména s ohledem na velmi příznivou akční cenu!

Snesou keramické dlažby horko při použití jako obklad krbu? ANO!
Červenec 2022

Snesou keramické dlažby horko při použití jako obklad krbu? ANO!

Dovolte nám odpovědět na jeden dotaz, který se celkem často objevuje, a sice zda keramické dlažby snesou teplo a horko při použití jako obklad krbu. Odpověď je prostá: ano, snesou!

Koupelna do rodinného domu s akční letní cenou
Červenec 2022

Koupelna do rodinného domu s akční letní cenou

Léto je obdobím rekonstrukcí a stavebních projektů. V předchozím příspěvku jsme vám ukázali návrh a cenovou kalkulaci nové koupelny do menšího městského bytu, nyní se podíváme na projekt koupelny do rodinného domu.

Koupelna ve svěžím letním kabátě za letní slevu
Červen 2022

Koupelna ve svěžím letním kabátě za letní slevu

Často nám píšete, na kolik vyjde nová koupelna. Cena se může samozřejmě velmi různit – od nízkých desítek tisíc až po vyšší stovky tisíc – vše záleží na výběru materiálů, a pozor, obklady a dlažby jsou často tou nejnižší položkou.

Start – terčová dlažba na terasu, balkón či k bazénu za startovací cenu
Červen 2022

Start – terčová dlažba na terasu, balkón či k bazénu za startovací cenu

Představujeme vám sérii terčových dlažeb Start, která je zaujme nadčasovým designem věrně imitujícím beton a kámen. Má matný povrch s požadovanou protiskluzností pro venkovní dlažby a k dispozici je v rektifikované i nerektifikované verzi.

Doria: přeneste si domů atmosféru řeckých ostrovů
Květen 2022

Doria: přeneste si domů atmosféru řeckých ostrovů

Vrhněte se do víru barev a zamilujte si vintage styl obklady a dlažby inspirované oblíbenými řeckými ostrovy. Dekory Santorini, Mykonos, Creta či Corfu vás zaujmou hravými geometrickými tvary a svěží letní atmosférou.

Ozvěte se nám

Volejte na číslo +420 602 555 444, nebo napište zprávu.