Vyhledávání na webu
Showroom
Los Kachlos Home

Koupelny Brno

tel: +420 606 787 389

e-mail: brno@loskachlos.cz

adresa:

Koliště 5

Brno, 602 00

otevřeno:

Po – Pá:  9.00 – 17.00
So+Ne: zavřeno


Možnost parkování pro naše zákazníky

Vjezd na parkoviště je přes sousední dům č. p. 7 (žlutá budova Pohřebních služeb města Brna). Odbočte z Koliště do vjezdu Pohřebních služeb, pokračujte dozadu na spodní parkoviště vlevo.


Brněnský showroom nabízí to nejlepší ze světa moderních i rustikálních koupelen. Zákazníci zde naleznou velký výběr obkladů a dlažeb všech stylů, od imitací kamene, přes oblíbené dřevodlažby a mozaiky až po velkoformátové obklady a dlažby. Nechybí ani retro materiály, které nabízejí secesní, shabby chic či romantické vzory. Zkušení designéři vyhotoví vizualizace vašich koupelen či interiérů.

Katalogy

Stáhněte si katalogy našich produktů, anebo si vybrané vyžádejte v tištěné podobě - zašleme poštou.

Prohlédnout si nabídku obkladů a dlažeb a nakoupit online můžete i na našem e-shopu.

3D návrh a vizualizace

Z našich materiálů a vašich představ navrhneme a vytvoříme přehlednou vizualizaci vaší koupelny nebo jiného prostoru. Zároveň vám připravíme cenovou nabídku a objednávkový formulář na použité prvky.

Tip: využijte chatovacího nástroje na spodní hraně webové stránky, jsme online a připraveni se věnovat Vašim otázkám.

Zaslání vzorku

Připravíme vám vzorek k osobnímu odběru na vámi zvolené provozovně, anebo jej zašleme na vaši adresu. Tato služba je zpoplatněna cenou požadovaných materiálů + případné dopravy, nicméně Většina vzorků je poskytována oproti vratné záloze.

Zaměření a konzultace na místě

Vámi poptávaný prostor profesionálně zaměříme (včetně případných statických výpočtů). Tato služba je zpoplatněna, nicméně v případě objednávky může být tato částka odečtena z celkové ceny zakázky.

Tip: poptejte ve formuláři anebo zavolejte na hotline a domluvte si optimální termín.

Dodávka s realizací

Náš stavební tým je připraven celou vaši zakázku zrealizovat „na klíč“. Součástí naší dodávky jsou stavební práce v interiéru i exteriéru včetně odborných řemesel (obkladači, elektro, vodo-topo apod.)

Tip: domluvte si schůzku na jedné z našich prodejen a získejte komplexní informace.

[tým lidí je prázdný]

Ozvěte se nám

Volejte na číslo +420 602 555 444, nebo napište zprávu.