Vyhledávání na webu

Zinc

obklad i dlažba

Kód: AD810

Mat, Hladký, Strukturovaný / Reliéfní, Lesk
Zinc avatar

Velkoformátová dlažba v metalickém stylu s dekory hexagon, vysoký stupeň patiny. Luxusní dlažba a obklad do koupelny, interiéru i exteriéru jako dlažba 2 cm.

výrobce: APAVISA Porcelanico, S.L.

ke stažení:

Navštivte naše showroomy:

Praha, Brno, Zlín,

Uh. Hradiště, Bratislava

Dlažba Zinc od výrobce Apavisa je představitel toho nejlepšího ve světě keramické dlažby, úplně přesně v případě keramické dlažby imitace kovu. Jde o luxusní, věrnou, perfektní a užitně všestrannou dlažbu. Díky moderním technologiím a tisku může tato dlažba věrně napodobovat vzhled kovového povrchu, včetně textury, lesku a stínů. Lze ji použít jako dlažbu, obklad - přičemž má i vlastní řadu obkladů, nebo i jako dlažbu v tloušťce 20 mm pro pokládku na terasy, do terčů, do štěrku a k bazénu. Nejoblíbenější je verze Green.  Dlažba Zinc může být použita v různých prostředích, včetně obytných, komerčních a průmyslových prostorů, kde se požaduje moderní a průmyslový vzhled, přitom s důrazem na luxus a styl.


Pokud jde o to, zda je dlažba Zinc úspěšnou imitací kovu, záleží na subjektivním názoru a vkusu. Někteří lidé mohou být nadšeni z jejího moderního vzhledu a schOzvěte se nám

Volejte na číslo +420 602 555 444, nebo napište zprávu.