Vyhledávání na webu
Showroom
Los Kachlos Home

Praha 2 Vinohrady

tel: +420 601 089 264

tel: +420 725 944 492

e-mail: vinohradska@loskachlos.cz

adresa:

Vinohradská 940/ 41

(roh s ul. Blanickou)

Praha 2 - Vinohrady, 120 00

otevřeno:

Po – Čt: 10.00 – 18.00
Pá: 10.00 – 17.00

So: 11.00 – 15.00


Autem

MOŽNOST PARKOVÁNÍ přímo před obchodem


Veřejnou dopravou

Tram 13, 11, 1 zastávka Vinohradská tržnice

Metro trasa A - stanice Náměstí Míru

Designový showroom na pražských Vinohradech je tím správným místem pro zákazníky, kteří hledají mimořádné materiály. Naleznou zde to nejlepší ze světa španělských a italských obkladů a dlažeb, a to včetně velkých formátů, mozaik či populárních retro sérií, designovou sanitární keramiku a vodovodní baterie, exkluzivní interiérové dveře a svítidla značky Preciosa. Nechybí zde ani venkovní dlažby a kompletní exteriérové programy zahrnující nábytek, stínící prvky či schodiště a bazénové lemovky. Malým bonusem je pak výborné španělské víno z nabídky naší značky La Botella. Nabízíme zde i služby architekta a interiérového designéra.

Katalogy

Stáhněte si katalogy našich produktů, anebo si vybrané vyžádejte v tištěné podobě. Pro katalogy se můžete rovněž zastavit v některé z našich prodejen.

3D návrh a vizualizace

Z našich materiálů a vašich představ navrhneme a vytvoříme přehlednou vizualizaci vaší koupelny nebo jiného prostoru. Zároveň vám Připravíme cenovou nabídku a objednávkový formulář na použité prvky anebo práce.

Tato služba je zpoplatněna, nicméně v případě objednávky může být tato částka odečtena z celkové ceny zakázky.

Tip: najděte si zajímavou sérii nebo prvek v katalogu a poptejte jej ve formuláři. Dohodněte si schůzku na jedné z našich prodejen.

Příklady v návrzích: jednoduchá vizualizace, profesionální fotorealistická vizualizace, kladečský plán + řešení sítí, rozpočet, objednávkový formulář s vyčíslením zálohy (zasíláme mailem).

Zaslání vzorku

Připravíme vám vzorek k osobnímu odběru na vámi zvolené provozovně, anebo jej zašleme na vaši adresu. Tato služba je zpoplatněna cenou požadovaných materiálů + případné dopravy, nicméně Většina vzorků je poskytována oproti vratné záloze.

Příklad: 1 ks prvku 1900 za 40 Kč + případná doprava/poštovné 200 Kč.

Zaměření a konzultace na místě

Vámi poptávaný prostor profesionálně zaměříme (včetně případných statických výpočtů). Tato služba je zpoplatněna, nicméně v případě objednávky může být tato částka odečtena z celkové ceny zakázky.

Tip: poptejte ve formuláři anebo zavolejte na hotline a domluvte si optimální termín.

Dodávka s realizací

Náš stavební tým je připraven celou vaši zakázku zrealizovat „na klíč“. Součástí naší dodávky jsou stavební práce v interiéru i exteriéru včetně odborných řemesel (obkladači, elektro, vodo-topo apod.)

Tip: domluvte si schůzku na jedné z našich prodejen a získejte komplexní informace.

[tým lidí je prázdný]

Ozvěte se nám

Volejte na číslo +420 724 080 020, nebo napište zprávu.