Vyhledávání na webu
Showroom
Los Kachlos Home

Studio Uherské Hradiště

tel: +420 602 565 683

fax: +420 572 540 515

e-mail: prodejna.uh@loskachlos.cz

adresa:

Malinovského 435

Uherské Hradiště, 686 01

otevřeno:

Po – Pá: 8.00 – 17.00


V pátek 4. 10. 2019 z provozních důvodů otevřeno pouze od 8.00 do 12.00 hod. Děkujeme za pochopení.

Náš největší showroom nabízí nejen rozsáhlou expozici obkladů a dlažeb, koupelen všech stylů, venkovních dlažeb a dalších exteriérových programů, ale i široký výběr sanity, baterií, koupelnového nábytku a interiérových dveří, stejně jako služby zkušených designérů a řemeslníků. Na své si přijdou jak zastánci moderních stylů, tak i zákazníci, kteří preferují rustikální, historický či retro styl anebo ti, kteří hledají dokonalé imitace dřeva či kamene, velkoformátové obklady a dlažby, přírodní dubové parkety či přírodní kámen na fasády.

Katalogy

Stáhněte si katalogy našich produktů, anebo si vybrané vyžádejte v tištěné podobě. Pro katalogy se můžete rovněž zastavit v některé z našich prodejen.

3D návrh a vizualizace

Z našich materiálů a vašich představ navrhneme a vytvoříme přehlednou vizualizaci vaší koupelny nebo jiného prostoru. Zároveň vám Připravíme cenovou nabídku a objednávkový formulář na použité prvky anebo práce.

Tato služba je zpoplatněna, nicméně v případě objednávky může být tato částka odečtena z celkové ceny zakázky.

Tip: najděte si zajímavou sérii nebo prvek v katalogu a poptejte jej ve formuláři. Dohodněte si schůzku na jedné z našich prodejen.

Příklady v návrzích: jednoduchá vizualizace, profesionální fotorealistická vizualizace, kladečský plán + řešení sítí, rozpočet, objednávkový formulář s vyčíslením zálohy (zasíláme mailem).

Zaslání vzorku

Připravíme vám vzorek k osobnímu odběru na vámi zvolené provozovně, anebo jej zašleme na vaši adresu. Tato služba je zpoplatněna cenou požadovaných materiálů + případné dopravy, nicméně Většina vzorků je poskytována oproti vratné záloze.

Příklad: 1 ks prvku 1900 za 40 Kč + případná doprava/poštovné 200 Kč.

Zaměření a konzultace na místě

Vámi poptávaný prostor profesionálně zaměříme (včetně případných statických výpočtů). Tato služba je zpoplatněna, nicméně v případě objednávky může být tato částka odečtena z celkové ceny zakázky.

Tip: poptejte ve formuláři anebo zavolejte na hotline a domluvte si optimální termín.

Dodávka s realizací

Náš stavební tým je připraven celou vaši zakázku zrealizovat „na klíč“. Součástí naší dodávky jsou stavební práce v interiéru i exteriéru včetně odborných řemesel (obkladači, elektro, vodo-topo apod.)

Tip: domluvte si schůzku na jedné z našich prodejen a získejte komplexní informace.

[tým lidí je prázdný]

Ozvěte se nám

Volejte na číslo +420 724 080 020, nebo napište zprávu.