Vyhledávání na webu
Showroom
Los Kachlos Home

Studio Uherské Hradiště

tel.: +420 572 551 612

mobil: +420 608 400 684

e-mail: prodejna.uh@loskachlos.cz

adresa:

Malinovského 435

Uherské Hradiště, 686 01

otevřeno:

Po – Pá: 8.00 – 17.00Náš největší showroom nabízí nejen rozsáhlou expozici obkladů a dlažeb, koupelen všech stylů, venkovních dlažeb a dalších exteriérových programů, ale i široký výběr sanity, baterií, koupelnového nábytku a interiérových dveří, stejně jako služby zkušených designérů a řemeslníků. Na své si přijdou jak zastánci moderních stylů, tak i zákazníci, kteří preferují rustikální, historický či retro styl anebo ti, kteří hledají dokonalé imitace dřeva či kamene, velkoformátové obklady a dlažby, přírodní dubové parkety či přírodní kámen na fasády.

Katalogy

Stáhněte si katalogy našich produktů, anebo si vybrané vyžádejte v tištěné podobě - zašleme poštou.

Prohlédnout si nabídku obkladů a dlažeb a nakoupit online můžete i na našem e-shopu.

3D návrh a vizualizace

Z našich materiálů a vašich představ navrhneme a vytvoříme přehlednou vizualizaci vaší koupelny nebo jiného prostoru. Zároveň vám připravíme cenovou nabídku a objednávkový formulář na použité prvky.

Tip: využijte chatovacího nástroje na spodní hraně webové stránky, jsme online a připraveni se věnovat Vašim otázkám.

Zaslání vzorku

Připravíme vám vzorek k osobnímu odběru na vámi zvolené provozovně, anebo jej zašleme na vaši adresu. Tato služba je zpoplatněna cenou požadovaných materiálů + případné dopravy, nicméně Většina vzorků je poskytována oproti vratné záloze.

Zaměření a konzultace na místě

Vámi poptávaný prostor profesionálně zaměříme (včetně případných statických výpočtů). Tato služba je zpoplatněna, nicméně v případě objednávky může být tato částka odečtena z celkové ceny zakázky.

Tip: poptejte ve formuláři anebo zavolejte na hotline a domluvte si optimální termín.

Dodávka s realizací

Náš stavební tým je připraven celou vaši zakázku zrealizovat „na klíč“. Součástí naší dodávky jsou stavební práce v interiéru i exteriéru včetně odborných řemesel (obkladači, elektro, vodo-topo apod.)

Tip: domluvte si schůzku na jedné z našich prodejen a získejte komplexní informace.

[tým lidí je prázdný]

Ozvěte se nám

Volejte na číslo +420 602 555 444, nebo napište zprávu.