Showroom
Los Kachlos Home

Koupelny Zlín

tel: +420734 682 461, +420777 260 014

tel: +420 577 221 321

e-mail: zlin@loskachlos.cz

adresa:

Vodní 5328

(vedle prodejny Barvy - laky)

Zlín, 760 01

otevřeno:

Po – Pá: 8.00 – 18.00

So: 9.00 – 12.00
Reprezentativní prodejna ve Zlíně se kromě široké nabídky koupelen, obkladů, dlažeb a sanitární keramiky specializuje i na prodej dřevěných podlah, interiérových dveří a luxusních kuchyní. I z toho důvodu je zde k dispozici velký výběr obkladů do kuchyně, nechybí oblíbené retro obklady a dlažby a k vidění je zde i rozsáhlá expozice našich mramorů a velkoformátových obkladů a dlažeb. Navrhujeme koupelny a interiéry a dodáváme celé zakázky včetně montážních prací.

Katalogy

Stáhněte si katalogy našich produktů, anebo si vybrané vyžádejte v tištěné podobě. Pro katalogy se můžete rovněž zastavit v některé z našich prodejen.

3D návrh a vizualizace

Z našich materiálů a vašich představ navrhneme a vytvoříme přehlednou vizualizaci vaší koupelny nebo jiného prostoru. Zároveň vám Připravíme cenovou nabídku a objednávkový formulář na použité prvky anebo práce.

Tato služba je zpoplatněna, nicméně v případě objednávky může být tato částka odečtena z celkové ceny zakázky.

Tip: najděte si zajímavou sérii nebo prvek v katalogu a poptejte jej ve formuláři. Dohodněte si schůzku na jedné z našich prodejen.

Příklady v návrzích: jednoduchá vizualizace, profesionální fotorealistická vizualizace, kladečský plán + řešení sítí, rozpočet, objednávkový formulář s vyčíslením zálohy (zasíláme mailem).

Zaslání vzorku

Připravíme vám vzorek k osobnímu odběru na vámi zvolené provozovně, anebo jej zašleme na vaši adresu. Tato služba je zpoplatněna cenou požadovaných materiálů + případné dopravy, nicméně Většina vzorků je poskytována oproti vratné záloze.

Příklad: 1 ks prvku 1900 za 40 Kč + případná doprava/poštovné 200 Kč.

Zaměrení a konzultace na místě

Vámi poptávaný prostor profesionálně zaměříme (včetně případných statických výpočtů). Tato služba je zpoplatněna, nicméně v případě objednávky může být tato částka odečtena z celkové ceny zakázky.

Tip: poptejte ve formuláři anebo zavolejte na hotline a domluvte si optimální termín.

Dodávka s realizací

Náš stavební tým je připraven celou vaši zakázku zrealizovat „na klíč“. Součástí naší dodávky jsou stavební práce v interiéru i exteriéru včetně odborných řemesel (obkladači, elektro, vodo-topo apod.)

Tip: domluvte si schůzku na jedné z našich prodejen a získejte komplexní informace.

[tým lidí je prázdný]
Na prodejně máme aktuálně vystavené tyto produkty

Kontakt

Ozvěte se nám

Volat nám můžete na číslo +420 602 555 444, nebo nám napiště zprávu.