Vyhledávání na webu

Natucer

vintage a patchwork retro styl dlažby a obklady, tažené klinker dlažby do exteriéru a dlažby k bazénu

Klinker dlažby a schodovky pro exteriér a interiér, lemovky a dlažby k bazénu, retro dlažby a obklady s použitím jako interiérové dlažby, koupelny a kuchyně, ručně malované dekorace, originální a jedinečný výrobce, to je NATUCER, jehož základní program jsou tažené dlažby a tvarové prvky, obklady s patinou a malými formáty a současně dlažby na terasu a na schodiště.

Mezi nejoblíbenější produkty výrobce NATUCER patří série Tech Land. Její charakteristikou jsou jedinečné cotto barvy, patchwork dekorace, možnost skladby více formátů, vysoká patina a nejširší použití v interiéru i exteriéru. Výrobce u všech svých dlažeb nabízí i celokusové schodovky pro řešení schodiště a lemu kolem bazénu. Ne jinak je tomu i u série Tech Land. Série Boston s multiformátem, D Anticatto a Argile s dekory a vysokou patinou doplňují jedinečnou nabídku stylu cotto.

Maloformátové obklady do kuchyně a do koupelny jsou další silnou stránkou španělského výrobce Natucer. Tento styl také někdy bývá označován jako tradiční keramika. Série Chic, Cotswold, Fika a Tempo NA jsou toho ideálním příkladem. Široká paleta barev, bordur a dekorativních prvků, patina, nepravidelný povrch a okraje, lesklý a matný povrch, to je jednotící charakteristika těchto obkladů.

Dlažby imitace dřeva, to jsou např. série Retro a Alquezar. Retro je exkluzivní jako hexagonová dlažba nebo ve tvaru kosodélníku, typická je vysokou patinou. Alquezar je naopak moderní styl věrné imitace přírodního dubu. Celokusové schodovky a program dlažeb k bazénu a na schodiště mají obě série a je to jejich velká výhoda. Rovněž tak u další série imitace dřeva Park.

V nabídce samozřejmě nechybí ani dlažby imitace kamene, které výborně reprezentuje např. série Monte.

LOS KACHLOS JE VÝHRADNÍM DOVOZCEM NATUCER PRO ČR A SR.

Ozvěte se nám

Volejte na číslo +420 602 555 444, nebo napište zprávu.