Vyhľadávanie na webe
inšpirácie

Novinky a trendy

Kúpeľňa do rodinného domu s akčnou letnou cenou

Červenec 2022

Leto je obdobím rekonštrukcií a stavebných projektov. V predchádzajúcom príspevku sme vám ukázali návrh a cenovú kalkuláciu novej kúpeľne do menšieho mestského bytu, teraz sa pozrieme na projekt kúpeľne do rodinného domu.

Rozmer kúpeľne síce nie je najväčší, je to 4,23x2,4 m, ale aj tak sa do nej vojde všetko potrebné – dve umývadlá, vaňa a toaleta. Investor si obľúbil štýl terrazzo, a preto sme použili moderné a nadčasové riešenie v podobe série Stracciatella.

Po výbere nábytku a sanity sme mohli pripraviť konkrétne návrhy aj cenovú kalkuláciu, ktorá vyzerá takto:

  • Obklad do výšky 2,4 m – séria Stracciatella 60x60 – 42 050 Kč (biely variant s farebnými kamienkami) 
  • Dlažba a obklad Lounge Ash 60x120 - 17 609 Kč
  • Skrinka pod umývadlo Laufen 120 cm - 22 562 Kč
  • Vaňa Laufen 1500x700 cm - 77 059 Kč
  • Závesná toaleta vrátane slim sedátka Laufen – 11 923 Kč
  • Umývadlo Dune s priemerom 40 cm – 28 490 Kč/1 ks x 2 = 56 980 Kč
  • Batéria umývadlová Steinberg - 18 498 Kč/1 ks x 2 = 36 996 Kč
  • Sprchová batéria s termostatom -  42 755 Kč
  • Batéria vaňová - 21 535 Kč 

Cena celkom: 329 469 Kč
S LETNOU 20% ZĽAVOU NA KÚPEĽŇU LOS KACHLOS S VYUŽITÍM SANITY LAUFEN: 263 575 Kč s DPH.

Pokiaľ by ste chceli podobnú kúpeľňu, ale potrebovali predsa len ešte ušetriť, môžete zvoliť hneď niekoľko lacnejších materiálov. Napríklad namiesto dizajnového farebného umývadla Dune, krásne biele umývadlo Laufen, ktoré je možné kúpiť za zhruba 5 680 Kč (pred letnou zľavou) alebo terrazzo obklad Moon 60x60, ktorý v danej výmere podľa cenníku vyjde na 2747 Kč. 

Obkladov v štýle terrazzo ponúkame veľké množstvo, vyberať môžete v našom katalógu. Pre inšpiráciu prikladáme aj niekoľko obrázkov rovnakej kúpeľne s využitím iného obkladu.

Radi pomôžeme aj s návrhom vašej kúpeľne. Nielen, že vás prevedieme výberom materiálov, ale pripravíme i celkovou vizualizáciu. Sprostredkovať vám môžeme tiež kontakt na realizačný tým.

Kontaktujte nás prostredníctvom telefónu alebo dopytového formuláru pre akúkoľvek podporu, vzorky a nacenenie. Obrátiť sa môžete aj na naše showroomy, kde sú stále k dispozícii naši špecialisti a dizajnéri.

ďalšie články
Na prázdniny do antického Řecka a Říma se sériemi Iliada, Via Appia a Hermitage
Srpen 2021

Na prázdniny do antického Řecka a Říma se sériemi Iliada, Via Appia a Hermitage

Prázdniny končí, ale nevadí! Na jejich závěr vás zveme na cestu do antického Řecka a Říma, a to prostřednictvím našich sérií Iliada, Via Appia a Hermitage, které našly inspiraci ve světě antiky a její ornamentální výzdoby, dekorativních mozaik a zářivého mramoru. Zařiďte si koupelnu ve stylu tradičních antických lázní nebo vstupní halu jako v domě samotného arbitra elegance Petronia.

Nová série Luca ohromí kontrastem mezi tradicí a modernou
Srpen 2021

Nová série Luca ohromí kontrastem mezi tradicí a modernou

Novinka v podobě keramických obkladů Luca se sytými inkoustovými barvami a vysokou patinou vytvoří zcela jedinečný vzhled každého interiéru. Nechte se inspirovat kombinací jednobarevných obkladů a propracovaných dekorů z této série!

Top 3 nejpopulárnější dlažby imitace dřeva v sezóně 2021
Srpen 2021

Top 3 nejpopulárnější dlažby imitace dřeva v sezóně 2021

Dlažby věrně imitující dřevo patří již několik let k našim bestsellerům. Jsou oblíbené jak pro použití v interiéru, tak i v exteriéru, a to nejen díky dokonalému designu, ale také pro své skvělé užitné vlastnosti. Které dřevodlažby letos naši zákazníci zařadili na čelní příčky pomyslného žebříčku popularity?

Na prázdniny do střední Evropy se sérií The three capitals
Srpen 2021

Na prázdniny do střední Evropy se sérií The three capitals

Na naší další prázdninové cestě se ocitáme v místech nám nejbližších, a to v samém srdci Evropy. Série The three capitals nás se svými tradičními secesními vzory zavede do Prahy, Vídně a Budapešti!

Na prázdniny do Toskánska se sériemi Cazorla, Tech Land či Hutton
Červenec 2021

Na prázdniny do Toskánska se sériemi Cazorla, Tech Land či Hutton

Vydejte se s námi na další část kachličkového prázdninového putování! Tentokrát míříme do malebného Toskánska ve střední Itálii. Jeho autentickou venkovskou atmosféru si snadno vytvoříte i doma, a to s pomocí našich sérií Cazorla, Tech Land, Hutton či Terracota.

Top 3 nejprodávanější dlažby k bazénu v sezóně 2021
Červen 2021

Top 3 nejprodávanější dlažby k bazénu v sezóně 2021

Sezóna výstavby bazénů je v plném proudu a čeští zákazníci svým výběrem ukázali, které dlažby k bazénu jsou letos in. Celkem přesvědčivě se na čelní příčky žebříčku nejpopulárnějších materiálů dostaly dlažby, které okolí bazénu dají komfort, bezpečí, styl a designový přesah. Jsou to tyto série:

Na prázdniny do renesanční Itálie se sériemi Milano, Bolonia a Venezzia
Červen 2021

Na prázdniny do renesanční Itálie se sériemi Milano, Bolonia a Venezzia

Procestujte letošní léto s námi! První zastávkou je renesanční Itálie, kterou si snadno vytvoříte i doma, a to s pomocí jedinečných sérií Milano a Bolonia. Ať už je využijete v kuchyni, hale nebo v koupelně, do všech míst vnesou díky svým zajímavým dekorům autentickou renesanční atmosféru s přesahem do 21. století.

Fade out styl je hit. Zkuste sérii Mindanao
Červen 2021

Fade out styl je hit. Zkuste sérii Mindanao

Znáte tzv. fade out styl? Hit nejen letošní sezóny dokonale charakterizuje keramická dlažba Mindanao. Její postupně mizící dekor a výrazný dotek retro stylu nepřehlédnete. Vytvořte si zcela originální interiér s pomocí této série, která učarovala architekty po celém světě!

Džungle v koupelně nejen pro děti!
Červen 2021

Džungle v koupelně nejen pro děti!

Myslíte při realizaci vaší koupelny taky na děti? Vytvořte jim v koupelně vodní ráj jako v tropické džungli a rozvíjejte jejich kreativitu a cit pro barvy i detail. Zapomeňte na nudu a šeď a vsaďte na exotické barevné motivy rostlin a zvířat se sérií Jungle!

Některé dlažby jsou hezčí než jiné. Novinka Aral je toho důkazem.
Květen 2021

Některé dlažby jsou hezčí než jiné. Novinka Aral je toho důkazem.

Výrobcům se někdy prostě podaří přinést takový produkt, který na první pohled zaujme a s přirozenou lehkostí vás utvrdí, že je ta pravá volba. Právě takovým produktem je nová série Aral, velkoformátová dlažba věrně imitující onyx.

Los Kachlos slaví 25 let a vydává dva nové katalogy plné designových obkladů a dlažeb
Květen 2021

Los Kachlos slaví 25 let a vydává dva nové katalogy plné designových obkladů a dlažeb

Los Kachlos je právě 25 let. Je tím, čím je, především díky zkušenostem lidí, kteří se vyznají a mladším kolegům ukazují cestu. Díky nabídce, která je orientována na zákazníka a dává logiku. Díky službám, které už nemají počáteční mouchy. Díky svébytnému budování pozice v mezinárodním obchodě. Díky věrným zákazníkům, kteří již 25 let volí materiály, které mají přesah. Díky tomu všemu je firma v kondici i po covidu.

Secesní motivy v moderním pojetí a syté pastelové barvy,  to je série Vodevil
Duben 2021

Secesní motivy v moderním pojetí a syté pastelové barvy, to je série Vodevil

Chcete vědět, jaká je nejprodávanější série v kategorii retro obkladů a dlažeb? Je to Vodevil, série inspirovaná secesí. Série, která vnese do interiéru barvy a skutečně originální vzory. Série, která lze použít i v exteriéru jako obklad fasády domu. Tento náš bestseller navíc lze poskládat i jako patchwork dle kreativity a fantazie stavebníka.

Ozvěte se nám

Volejte na číslo +420 724 080 020, nebo napiště zprávu.