Vyhledávání na webu
inspirace

Novinky a trendy

COVERLAM & Xlight: extra velké formáty a rekonstrukce i bez bourání

Únor 2018

Rozměry obkladů a dlažeb stále rostou. Důkazem jsou materiály COVERLAM a Xlight, které díky novým technologiím dosahují na rozměry 3 x 1 m (a větší). K

K dispozici jsou jednak v unikátní ultratenké variantě 3,5 mm, jednak v silnější zátěžové verzi 5,6 mm, kterou lze využít i jako dlažbu. Materiály těchto rozměrů mají velmi široké využití – lze s nimi například obložit prostor za kuchyňskou linkou, a to zcela beze spár, které se konkrétně v kuchyni poměrně rychle zanáší a je nutné je neustále čistit. Stejně tak lze obklad těchto obřích rozměrů využít při obkládání sprchového koutu, kdy stačí pouhé 2 kusy. Výhodou je méně spár, méně čištění, méně obav z prosáknutí vody, hlavně také designová hodnota. 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut cursus facilisis nibh eu imperdiet. Suspendisse ultricies ultricies orci. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Etiam ac mauris luctus odio pretium bibendum. Phasellus consequat nunc congue dui ultrices sodales. Vestibulum tincidunt, neque in tristique varius, nisi libero convallis risus, a viverra erat leo in ante. Fusce condimentum, est non rhoncus interdum, elit augue fermentum magna, eu aliquam est purus vitae eros.

Ozvěte se nám

Volejte na číslo +420 602 555 444​, nebo napište zprávu.