Vyhledávání na webu
inspirace:

Dlažby 20 mm

Výhody: mrazuvzdornost, snadná pokládka, snadné čištění, protiskluznost a bezpečnost dlažby, snadná oprava (výměna), když se z jakéhokoli důvodu dlaždice poškodí, odolnost proti skvrnám, poškrábání, vyblednutí odstínu, odolnost proti chemikáliím, proti plísni a mechu a pochopitelněe tato dlažba je určena pro pokládku v exteriéru. Zejména věrná imitace přírodního vzoru, široká škála dezénů i nabízených rozměrů, včetně velkoformátů 100x100 cm, viz dále v textu.

Dlažby na terče jsou trend!

Používá se na balkony, střechy, zejména ale jako dlažba na terasy a k bazénu. U bazénu řešíme současně lemy a krajovky, které je z bezpečnostních důvodů nutné nalepit. Výhodou je, když má série k dispozici vedle dlažby 20 mm i celokusové lemy k bazénu na nalepení. Samozřejmě tyto série nabízíme. Při pokládce 20 mm na balkóny a terasy je třeba zdůraznit jejich obrovskou výhodu při renovaci těchto ploch, poněvadž se dlažby již jen kladou na izolaci do plastových terčů bez nutnosti lepení. Tím pádem i případná oprava, kdyby se opět objevil nějaký problém, je velmi snadná – dlaždice je volně ložena a její výměna nebo opětovné umístnění na původní místo po odstranění problému např. s izolací je banalitou, kterou zvládne i laik. Dlažby lze pokládat i do štěrkového lože nebo do trávy, popřípadě kombinovat několik stylů pokládky najednou.

Dlažby 20 mm k bazénu

Moderní dlažby 20 mm jsou vyráběny novými technologiemi, které umožňují, že protiskluzné dlažby již nemusí být nepříjemně drsné, přitom mají stále ty nejvyšší hodnoty protiskluznosti, a jsou tudíž bezpečné a nehrozí uklouznutí. Tyto vlastnosti jsou velmi důležité, vždyť zejména při použití u bazénu nebo jako schodiště jde právě o místa, kde za žádných okolností nesmí být hledisko bezpečnosti a protiskluznosti opomenuto.

Dlažby 20 mm všech stylů

Design dlažby a věrnost přírodnímu vzoru – to jsou další přednosti, kvůli kterým jsou dlažby 20 mm tak oblíbeny. Mezi nejpopulárnější patří dlažby 20 mm imitace betonu, imitace dřeva a kamene, mramoru nebo trendový styl terrazzo. K dispozici jsou i exkluzivní dezény, které lze jen nesnadno zařadit dle klasické terminologie, a jde zpravidla o různé jedinečné a výrazné dekorace. Jako další výhodu dlažby 20 mm musíme vyzdvihnout škálu nabízených rozměrů. Nejobvyklejší rozměr 60x60 cm již zastiňuje velkoformát 100x100 cm, v případně obdelníku jsou to 60x120 cm a 60x90 cm. U dlažby imitace dřeva 20 mm pak zpravidla rozměr prkna 30x120 cm a 40x120 cm, oblíbený je ovšem i klasický čtverec 60x60 cm.

Soubor ke stažení: není dostupný

Ozvěte se nám

Volejte na číslo +420 602 555 444, nebo napište zprávu.