Vyhledávání na webu

Equipe

obklady malých formátů, designové vintage dlažby

Španělský výrobce Equipe je na české trhu retro a vintage dlažeb a obkladů velmi dobře znám a je oblíbený jak architekty tak i běžnými zákazníky, kteří hledají třeba jen stylový obklad za kuchyňskou linku. Jeho výhodou je široká nabídka barevných kombinací a rozměrů u všech sérií, nabídka všech typů tvarů, tedy také hexagonu, šipky, arrow, fazetových obkladů, kosodélníků známých též pod označením chevron, plastických a reliéfních obkladů a v každé sérií také nabídka dekorací a tvarových keramických prvků jako jsou bombata nebo růžky apod. Výjimkou nejsou ani atypické tvary obkladů, jako např. série Wave.

Jedním z bestsellerů je série Costa Nova, která výrobce Equipe výborně reprezentuje ve všech směrech a kvalitách výše popsaných. Zejména pak malým formátem a tvarovými prvky, které se skvěle využijí pro řešení obkladu za kuchyňskou linku, nebo jako obklad do stylové a orignální koupelny. Mnohé série jsou univerzální pro použití jako dlažba i jako obklad, přitom navíc splňují i podmínky protiskluznosti pro použití ve veřejných prostorách, a jsou tedy velmi vyhledávány architekty a projektanty pro řešení dlažeb na chodby v obytných domech, do kaváren, restaurací nebo historických budov. Jde např. o série Kromatika v hexagonu v malém formátu a sérii Bauhome s velkou nabídkou secesních dekorací v pastelových barvách.

Série Art Nouveau, Micro, Stromboli, Heritage nebo Oxide s univerzálním použitím jako dlažby i obklady a série Arrow, La Riviera, Artisan a Hanoi jako obklady stejně jako další produkty výrobce Equipe máme kompletně vystaveny na našich prodejnách.

Ozvěte se nám

Volejte na číslo +420 602 555 444, nebo napište zprávu.