Vyhledávání na webu

Art Nouveau

dlažba

Kód: AR301

Mat, Hladký
Art Nouveau avatar

Retro dlažba mrazuvzdorná, velká škála základních barev - 12 a dekorací se secesními motivy. Oblíbený materiál v nejširším použití - retro dlažba do chodby, retro dlažba do kuchyně, retro dlažba do koupelny.

výrobce: EQUIPE CERAMICAS, S.L.

ke stažení:

Navštivte naše showroomy:

Praha, Brno, Zlín,

Uh. Hradiště, Bratislava


Vintage dlažba Art Nouveau s secesními a geometrickými motivy může vyniknout v mnoha prostředích, zejména v historických budovách a v interiérech secesního nebo Art Nouveau stylu.

Vzhledem k tomu, že Art Nouveau styl byl populární na přelomu 19. a 20. století, se tento typ dlažby hodí do historických budov a domů postavených v té době. Mohou být použity na podlahách v lobbych, vestibulech, halách nebo koupelnách, kde se mohou připojit ke klasickým secesním prvky, jako jsou rovné linie, kruhové tvary a květinové motivy.

Vintage dlažba Art Nouveau může také být použita v moderních interiérech jako akcentní prvek, který přináší do prostoru půvab a osobitost. Například může být použita jako podlaha v obývacím pokoji nebo jako zvláštní detail v koupelně.

Geometrické motivy, které jsou charakteristické pro Art Nouveau styl, se hodí do interiérů s moderním nebo minimalistickým designem, kde mohou sloužit jako kontrast k čistým liniím a jednoduchým tvarům. Například se mohou použít v prostoru jako hlavní motiv v podlaze, zejména v kombinaci s jednoduchými a elegantními kusy nábytku a doplňky.

Celkově lze říci, že vintage dlažba Art Nouveau může vyniknout v mnoha prostředích díky svému unikátnímu designu, který dokáže zpříjemnit každý interiér a dodat mu osobitost. Rádi vám vyhotovíme vizualizaci, nebo pošleme vzorek. Kontaktujte nás!

Ozvěte se nám

Volejte na číslo +420 602 555 444, nebo napište zprávu.