Vyhledávání na webu

Evo Stone Pool

dlažba

Kód: AC516

Mat, R11
Evo Stone Pool avatar

Lemovka a dlažba k bazénu v imitaci kamene. K dispozici v několika barvách, zejména bílý odstín je unikátní. Typická citlivě zvolená odstínová variabilita dlažby = věrnost přírodnímu vzoru, protiskluznost pro bosou nohu a mokrý povrch a špičkový design.

výrobce: GRESMANC INTERNATIONAL, S.L.

ke stažení:

Navštivte naše showroomy:

Praha, Brno, Zlín,

Uh. Hradiště, Bratislava

Dlažba White Stone a dlažba Beige Stone ze série Evo Pool jsou naše bestsellery jako dlažby k bazénu. Jde zejména o design, který je perfekní a žádaný, vyhovuje trendům a stylu našich zákazníků, je prostě oblíbený. Dále pak o kompletní nabídku všech typů dlaždi a speciálních prvků, jako jsou zejména bazénová lemovka a dlažba v tloušťce 20 mm pro pokládku do terčů, štěrku a trávy.

Tato keramická dlažba je jednoduše tou pravou volbou pro obložení lemu bazénu a terasy kolem. Keramická dlažba je odolná, snadno se udržuje a je trvanlivá. Tato keramická dlažba je vyrobena s protiskluzovou úpravou, což pomáhá minimalizovat riziko uklouznutí, což je obzvláště důležité v mokrém prostředí u bazénu. 

Rovněž dlažby v tloušťce 20 mm jsou často používány pro obložení terasy a lemu bazénu. Tyto dlažby jsou navrženy s ohledem na venkovní použití a jsou dostatečně odolné vůči povětrnostním podmínkám, změnám teploty a namáhání. Největší  předností vedle skvělého designu je kompletní nabídka všech speciálních prvků. Tzn. např. i lemovky nebo krajovky v délce až 120 cm.

Ozvěte se nám

Volejte na číslo +420 602 555 444, nebo napište zprávu.