Vyhledávání na webu
AKČNÍ NABÍDKA

Hexa

obklad i dlažba

Kód: AC526

Mat, Hladký, Lesk
Hexa avatar

Dlažba a obklad ve tvaru hexagon, od základních barev přes imitace kamene, dřeva, mramoru až po dekorované vzory a patchwork v exkluzivně široké nabídce. To vše za jedinečnou akční cenu! Vhodná do koupelny, kuchyně i jako dlažba.

výrobce: SANICERAMIC IMPORT AND EXPORT, S.L.

ke stažení:

Navštivte naše showroomy:

Praha, Brno, Zlín,

Uh. Hradiště, Bratislava

další prvky série Hexa

HEXA je nejširší a nejkomplexnější série ve formátu šestihranu v nabídce dlažby hexagon. Všechny modely mají detailní digitální tisk a jsou vyrobeny za použití nových technologií, proto je jejich provedení moderní a design dokonalý. Dlaždice mají oblíbený univerzální rozměr 23x27 cm. V nabídce jsou jednobarevné typy, patchworkové vzory, dekory imitace dřeva, imitace cementu, imitace kamene a mramoru a množství geometrických i květinových motivů, vzory imitace cotto a klasické secesní motivy. Specialitou je tzv. „jungle style“ – exotické motivy divokých květin a zvířat. Použití dlaždic, jako nám představují referenční obrázky, je zcela univerzální. Ať už jako dlažba v interiéru, obklad do koupelny hexagon, obklad za kuchyňskou linku hexagon nebo díky mrazuvzdornému provedení i jako dlažba do exteriéru.

Dlažba ve tvaru hexagon (šestiúhelníků) je oblíbená pro mnoho důvodů.

Za prvé, hexagonální dlažba přináší do prostoru zajímavý a unikátní tvar. Tento tvar je méně běžný než klasický čtvercový nebo obdélníkový tvar, takže může prostor oživit a přidat mu osobitý styl.

Dalším důvodem oblíbenosti dlažby ve tvaru hexagon je to, že umožňuje vytvářet různé vzory a designy. Díky různým kombinacím barev a tvarů může hexagonální dlažba vytvářet různé geometrické vzory, které mohou být velmi efektní a dekorativní.

Dlažba ve tvaru hexagon také umožňuje velmi kreativní instalaci. Tento typ dlažby může být položen v různých směrech a úhlech, což vytváří zajímavý vizuální efekt a může pomoci zvýraznit různé prvky interiéru.

Posledním důvodem, proč je hexagonální dlažba oblíbená, je to, že se dobře hodí do různých prostor. Tento tvar dlažby může být použit v moderních, minimalistických interiérech, ale také v tradičních a rustikálních prostředích. Hexagonální dlažba může být použita v koupelnách, kuchyních, obývacích pokojích, na terasách a dalších místech, kde se používá dlažba. Inspirujte se v naší nabídce!!!

Ozvěte se nám

Volejte na číslo +420 602 555 444, nebo napište zprávu.