Vyhledávání na webu

Mirage Image

obklad i dlažba

Kód: AD505

Pololesk / Lappato, Strukturovaný / Reliéfní, Hladký, Plastický / 3D
Mirage Image avatar

Velkoformátový koupelnový obklad a dlažba, rektifikovaný, imitace kamene ve světlých i tmavých barvách, pololesk, exkluzivní design, jemný třpyt při odrazu světla. Dekor s reliéfním povrchem.

výrobce: VENIS, S.A.

ke stažení:

Navštivte naše showroomy:

Praha, Brno, Zlín,

Uh. Hradiště, Bratislava

Luxusní velkoformátový obklad Mirage

Obklady do koupelny a dlažba imitace kamene od výrobce PORCELANOSA. Mirage je luxusní obklad v matném povrchu s prvky lappato a třpytu pod určitým úhlem světla, která dává materiálu jedinečný rozměr, rektifikovaný, který v moderním duchu nabízí obklady do kuchyně, obklady za kuchyňskou linku a koupelny, které mají trvalou hodnotu a dokonalý výsledný design. Jde o velkoformátové obklady v rozměru 33,3x100 cm v mnoha odstínech a do kombinace máme plastické dekorace. Dlažba imitace kamene Mirage je výborná volba jako interiérová dlažba, dlažba do koupelny a dlažba do kuchyně. Nabízí se v mnoha rozměrových variantách. Jako inspirace koupelny je vhodné použití dekoru ve sprchovém koutu. Koupelny Mirage jsou na našich prodejnách perfektně odprezentovány. Navštivte naše showroomy, kde vám odborní prodejci a designéři zodpoví vaše dotazy a zpracují návrhy koupelny podle vašich požadavků nebo kontaktujte naši virtuální prodejnu, kdy vše vyřešíme on-line.

Výrobce obkladů a dlažeb Porcelanosa je vyhledávaný architekty a designéry z několika důvodů. Jedním z hlavních důvodů je, že Porcelanosa nabízí širokou škálu produktů vyrobených z různých materiálů, jako jsou glazovaná keramika, přírodní kámen, sklo, nebo dřevo. Tyto materiály jsou zpracovány s vysokou úrovní řemeslného umění a technických dovedností, což umožňuje následně Porcelanose vyrábět obklady a dlažby v nejrůznějších tvarech, velikostech, texturách a barvách, aby uspokojil potřeby různých stylů interiéru a exteriéru. Tedy Porcelanosa se inspiruje u svých produktů vyráběných z přírodních materiálů a následně vytváří věrné kopie, které v mnoha ohledech přírodní vzor ještě předčí.

Dalším důvodem oblíbenosti Porcelanosy mezi architekty a designéry je inovativní přístup k vývoji produktů. Porcelanosa investuje do výzkumu a vývoje nových materiálů a technologií, které umožňují vytvářet unikátní a kreativní designy, jako jsou velkoformátové dlaždice, 3D textury, a speciální efekty. Tyto produkty jsou přizpůsobeny potřebám moderních interiérových a exteriérových designů a umožňují architektům a designérům vytvářet nové a inovativní projekty.

Kromě toho Porcelanosa kladla vždy velký důraz na kvalitu a udržitelnost svých produktů, což je pro mnoho zákazníků a architektů velmi důležité kritérium. Produkty Porcelanosy splňují vysoké standardy v oblasti kvality, bezpečnosti a trvanlivosti a jsou vyráběny s minimálním dopadem na životní prostředí. To umožňuje architektům a designérům pracovat s výrobky, na které se mohou spolehnout, a které splňují vysoké požadavky zákazníků.

Ozvěte se nám

Volejte na číslo +420 602 555 444, nebo napište zprávu.