Vyhľadávanie na webe

Aral

obklad aj dlažba

Kód: AD924

Lesk, Hladký, Mat
Aral avatar

Dlažba imitácie onyxu a dlažba imitácie mramoru, povrch lesklý v rozmere 60x120 cm až 120x260 cm a matný v rozmere 60x120 cm. Veľkoformátová dlažba. Obklady do kúpeľne, dlažba do kúpeľne, obklady do kuchyne.

výrobce: AZULEJOS BENADRESA S.A

na stiahnutie:

Navštívte naše showroomy:

Praha, Brno, Zlín,

Uh. Hradiště, Bratislava

Některé dlažby jsou hezčí než jiné. Někdy se výrobcům prostě podaří přinést nový produkt, který zaujme a s přirozenou lehkostí vás utvrzuje, že je ta pravá volba. Aral je právě taková dlažba. Jde o velkoformátovou imitaci onyxu nebo imitaci mramoru ve dvou odstínech – Pearl a Cream. V lesklém provedení je k dispozici v rozměrech 60x120 cm, 120x120 cm a slabu 120x260 cm, v matu pak v rozměru 60x120 cm. Základní charakteristikou je to, že jde o nádhernou kopii přírodního onyxu v perfektním technologickém zpracování a s vynikajícími vlastnostmi. Použití je zcela univerzální: jako dlažba v lesku nebo v matu, pokud preferujete vyšší protiskluz, lesklá dlažba je přirozeně hladší, jako obklad stěn v koupelně nebo obklad do kuchyně - zde myšleno za kuchyňskou linku, případně jako dekorace stěn v celém interiéru, všude se vám bude hodit. Dlažbu lze nakoupit v našich showroomech, kde vám poskytneme také veškerý servis od poradenství až po zpracování vizualizací a spárořezů. Dlažbu můžete koupit i na našem e-shopu.

V současné době je trendem větší obliba matné dlažby, protože poskytuje moderní a sofistikovaný vzhled a má několik výhod, jako je snížení viditelnosti skvrn, lepší přilnavost a snížení odlesků. Nicméně, lesklá dlažba stále má své místo v interiérovém designu a může být vhodná pro určité styly a prostory. Například matná verze může být vhodná pro moderní minimalistický interiér, zatímco lesklá verze může být vhodná pro tradičnější styl nebo pro prostor s menším množstvím přímého slunečního světla, kde lesklá dlažba může pomoci rozjasnit prostor. Je důležité zvážit celkový styl interiéru a použití dlažby, abyste se rozhodli, zda je pro vás vhodnější matná nebo lesklá verze dlažby Aral od výrobce AB.

Ozvěte se nám

Volejte na číslo +420 724 080 020, nebo napiště zprávu.