Vyhľadávanie na webe

Metropolitan

obklad aj dlažba

Kód: AD504

Pololesk / Lappato, Hladký
Metropolitan avatar

Veľkoformátový obklad a dlažba imitujúci štuk, betón, či betónovú stierku. Hladké rektifikované pololesklé - lappatto - základné prvky. Ideálny obklad do kúpeľne, luxusný štýl a jedinečný dizajn.

výrobce: VENIS, S.A.

na stiahnutie:

Navštívte naše showroomy:

Praha, Brno, Zlín,

Uh. Hradiště, Bratislava

Luxusní koupelna Metropolitan

Obklady do koupelny imitace betonu a dlažba imitace betonu od výrobce PORCELANOSA. Metropolitan je luxusní obklad v povrchu lappato, tedy pololesku, rektifikovaný, který v moderním duchu nabízí obklady do kuchyně, obklady za kuchyňskou linku a koupelny, které mají trvalou hodnotu a dokonalý výsledný design. Špičkové technologické zpracování nemá žádný kompromis. Jde o velkoformátové obklady v rozměru 45x120 cm ve třech odstínech. Nabízí se i v matu. Dlažba imitace betonu Metropolitan je výborná volba jako interiérová dlažba, dlažba do koupelny a dlažba do kuchyně. Nabízí se i v trendovém rozměru 80x80 cm. Jako inspirace koupelny je vhodné použití čisté jedné barvy ve všech prostorách. Koupelny jsou na našich prodejnách perfektně odprezentovány. Navštivte naše showroomy, kde vám odborní prodejci a designéři zodpoví vaše dotazy a zpracují návrhy koupelny podle vašich požadavků nebo kontaktujte naši virtuální prodejnu, kdy vše vyřešíme on-line.

Výrobce obkladů a dlažeb Porcelanosa je vyhledávaný architekty a designéry z několika důvodů. Jedním z hlavních důvodů je, že Porcelanosa nabízí širokou škálu produktů vyrobených z různých materiálů, jako jsou glazovaná keramika, přírodní kámen, sklo, nebo dřevo. Tyto materiály jsou zpracovány s vysokou úrovní řemeslného umění a technických dovedností, což umožňuje následně Porcelanose vyrábět obklady a dlažby v nejrůznějších tvarech, velikostech, texturách a barvách, aby uspokojil potřeby různých stylů interiéru a exteriéru. Tedy Porcelanosa se inspiruje u svých produktů vyráběných z přírodních materiálů a následně vytváří věrné kopie, které v mnoha ohledech přírodní vzor ještě předčí.

Dalším důvodem oblíbenosti Porcelanosy mezi architekty a designéry je inovativní přístup k vývoji produktů. Porcelanosa investuje do výzkumu a vývoje nových materiálů a technologií, které umožňují vytvářet unikátní a kreativní designy, jako jsou velkoformátové dlaždice, 3D textury, a speciální efekty. Tyto produkty jsou přizpůsobeny potřebám moderních interiérových a exteriérových designů a umožňují architektům a designérům vytvářet nové a inovativní projekty.

Kromě toho Porcelanosa kladla vždy velký důraz na kvalitu a udržitelnost svých produktů, což je pro mnoho zákazníků a architektů velmi důležité kritérium. Produkty Porcelanosy splňují vysoké standardy v oblasti kvality, bezpečnosti a trvanlivosti a jsou vyráběny s minimálním dopadem na životní prostředí. To umožňuje architektům a designérům pracovat s výrobky, na které se mohou spolehnout, a které splňují vysoké požadavky zákazníků.

Ozvěte se nám

Volejte na číslo +420 724 080 020, nebo napiště zprávu.