Vyhľadávanie na webe

Newport

obklad aj dlažba

Kód: AD604

Mat, Štruktúrovaný / Reliéfny, Hladký, Plastický / 3D
Newport avatar

Ve+koformátový obklad a dlažba imitujúci štuk či betónovú stierku. Prirodzene jemne štruktúrované, rektifikované, matné základné prvky a 3D plastické dekory. Ideálny obklad do kúpeľne, na fasádu či do obytného priestoru.

výrobce: VENIS, S.A.

na stiahnutie:

Navštívte naše showroomy:

Praha, Brno, Zlín,

Uh. Hradiště, Bratislava

Luxusní koupelna imitace cementu Newport

Obklady do koupelny a dlažba imitace betonu od výrobce PORCELANOSA. Newport je luxusní obklad v matném povrchu, rektifikovaný, který v moderním duchu nabízí obklady do kuchyně, obklady za kuchyňskou linku a koupelny, které mají trvalou hodnotu a skvělý výsledný design. Jde o velkoformátové obklady v rozměru 33,3x100 cm v mnoha odstínech a do kombinace máme dokonalé plastické dekorace Newport Old a Newport Park. Dlažba imitace betonu Newport je výborná volba jako interiérová dlažba, dlažba do koupelny a dlažba do kuchyně. Jako inspirace koupelny je vhodné použití dekoru ve sprchovém koutu a na stěnách a do kombinace dlažba imitace dřeva. Koupelny Newport  jsou na našich prodejnách perfektně odprezentovány. Navštivte naše showroomy, kde vám odborní prodejci a designéři zodpoví vaše dotazy a zpracují návrhy koupelny podle vašich požadavků nebo kontaktujte naši virtuální prodejnu, kdy vše vyřešíme on-line.

Obklad Newport od výrobce Porcelanosa je navržen tak, aby věrně napodoboval vzhled cementu a štuku. Tento obklad má mnoho rysů a textur, které jsou charakteristické pro tuto dekorační techniku, jako jsou náhodné skvrny, praskliny a nerovnosti, vše ale v míře žádané, optimální a lahodné oku. Obklad Newport je vyroben z glazované keramiky, což mu umožňuje věrně napodobovat tento vzhled s výhodami keramických dlaždic, jako jsou odolnost, trvanlivost a snadná údržba.

Výrobce obkladů a dlažeb Porcelanosa je vyhledávaný architekty a designéry z několika důvodů. Jedním z hlavních důvodů je, že Porcelanosa nabízí širokou škálu produktů vyrobených z různých materiálů, jako jsou glazovaná keramika, přírodní kámen, sklo, nebo dřevo. Tyto materiály jsou zpracovány s vysokou úrovní řemeslného umění a technických dovedností, což umožňuje následně Porcelanose vyrábět obklady a dlažby v nejrůznějších tvarech, velikostech, texturách a barvách, aby uspokojil potřeby různých stylů interiéru a exteriéru. Tedy Porcelanosa se inspiruje u svých produktů vyráběných z přírodních materiálů a následně vytváří věrné kopie, které v mnoha ohledech přírodní vzor ještě předčí.

Dalším důvodem oblíbenosti Porcelanosy mezi architekty a designéry je inovativní přístup k vývoji produktů. Porcelanosa investuje do výzkumu a vývoje nových materiálů a technologií, které umožňují vytvářet unikátní a kreativní designy, jako jsou velkoformátové dlaždice, 3D textury, a speciální efekty. Tyto produkty jsou přizpůsobeny potřebám moderních interiérových a exteriérových designů a umožňují architektům a designérům vytvářet nové a inovativní projekty.

Kromě toho Porcelanosa kladla vždy velký důraz na kvalitu a udržitelnost svých produktů, což je pro mnoho zákazníků a architektů velmi důležité kritérium. Produkty Porcelanosy splňují vysoké standardy v oblasti kvality, bezpečnosti a trvanlivosti a jsou vyráběny s minimálním dopadem na životní prostředí. To umožňuje architektům a designérům pracovat s výrobky, na které se mohou spolehnout, a které splňují vysoké požadavky zákazníků.

Ozvěte se nám

Volejte na číslo +420 724 080 020, nebo napiště zprávu.