Vyhledávání na webu
inspirace:

Interiérová dlažba

Vítejte v naší nabídce keramických dlažeb! Vybírat si u nás můžete z řady stylů, ať už se jedná o imitaci betonu, kamene, dřeva, kovu, mramoru, nebo trendové styly jako terrazzo či cotto. Naše dlažby jsou zcela univerzální, takže je můžete použít jako dlažbu i jako obklad. Dále nabízíme také protiskluzné dlažby do exteriéru v tloušťce 20 mm pro použití na terasu nebo k bazénu. Dlažby lze kombinovat jak s dekoračními prvky, tak i se speciálními tvary, jako je např. hexagon.

Imitace betonu

Dlažby imitace betonu, cementu a stěrky patří mezi jedny z nejoblíbenějších. Doporučujeme volit spíše velkoformáty, kdy dlaždice má rozměry 60x120 cm a větší jako např. série Tempo, velmi populární je však i rozměr 80x80 cm a na úspěchu neztrácí ani klasika 60x60 cm. TOP produktem je pak série Tanum a s protiskluzovou úpravou série Musson včetně skvělých patchwork dekorů. Další skladovou série v naší nabídce za super cenu je Lounge v rozměru 60x120 cm nebo Rho, která kombinuje styl cementu a kamene. Série Betonhome, Assen a  Contract máme potom ve velkoformátovém rozměru 60x120 cm. Komu se líbí dekory, doporučujeme série Hipster, Cozumel, Honshu a Ellesmere. Z produkce PORCELANOSA stojí za zmínku série Newport, v pololesku Metropolitan a v matu Metropolitan Nature.

Imitace dřeva

Naše dlažby v imitaci dřeva jsou věrnou kopií přírodního vzoru ušlechtilého dřeva, kterou nabízíme také ve velkoformátu např. 25x150 cm v série Vancouver z produkce Porcelanosa. Dlažba může mít patinu jako náš bestseller Woodmania nebo čistý, konzervativní a vysoce luxusní styl, jako má série Woodtale. Vysokou patinu v netradičním hexagon tvaru pak představuje série Retro. Populární je také tvar tzv. chevron, který naleznete např. v sérii Hexawood. Specialitou je potom velkoformátová dlažba imitace dřeva na fasádu Irati. V rozměru 30x150 cm se za skvělou cenu nabízí série Espelta, v menších rozměrech pak Forest, Landes, Shireen, Woodlike nebo Goa. Velmi populární jsou také série Amberwood a Wabi Sabi. Dlažby imitace dřeva nabízíme i v tloušťce 20 mm, jako např. Woodmania a Woodtale, nebo jako dlažby k bazénu Alma.

Imitace kamene

Dlažby imitace kamene u nás naleznete ve všech odstínech a stylech (pískovec, vápenec, žula, břidlice a další) a také ve všech typech povrchu, tedy v matu, lesku či pololesku. Vybírat můžete i z různých rozměrů - od maloformátu, přes moderní 75x75 cm, 80x80 cm a 60x120 cm až po obří rozměry 120x120 cm a 120x260 cm. Skladový model Regenstone v rozměru 60x120 cm překvapí svou super cenou, stejně jako série Burlington. Série Axis v rozměru 60x120 cm s věrnou kresbou a protiskluzem R10 je pak ideální pro všechny typy podlah. Tyto dlažby jsou k dispozici i ve verzi 20 mm a mají tak velkou univerzálnost použití. Série Stoneway Barge Antica tak např. vynikne jako dlažba jak v interiéru, tak i u bazénu. Dále doporučujeme série Mysore, Dustin, Hardblue a Nickon za výborné ceny a v jedinečném designu.

Imitace kovu

Dlažba s metalickým efektem je jedním z našich bestsellerů. Povrch obkladu může být matný, jako např. Diurne Oxide v rozměru 60x120 cm, nebo pololesklý, jako Halden v rozměrech až 120x260 cm. Širokou paletu rozměrů pak nabízí série Zinc, a to včetně originálního hexagonu v barvě Green. Série Metropolitan (pololesk) a Metropolitan Nature (mat) z produkce PORCELANOSA se potom nachází na pomezí cementu a metalického efektu. V matu i pololesku najdete sérii Leeds v rozměrech až do 75x150 cm. Za skvělé ceny a v jedinečném designu máme dále série Metalart, Graviti, White & Co.Ruggine IBE.

Imitace mramoru


Keramická dlažba v imitaci mramoru si bere z přírodního vzoru to nejlepší, co originál nabízí. Věrně ho kopíruje, přitom ale nevykazuje defekty a omezení, které přírodní mramor má (jde zejména o jeho křehkost, menší odolnost a nežádoucí žíly a praskliny). Právě proto se tyto luxusní dlažby imitace mramoru těší velké oblibě a jsou ideální volbou. Povrch se zpravidla doporučuje lesklý, k dispozici ale bývá i v matu. K inspiraci nabízíme hned několik originálních adaptací tohoto stylu, jako např. série Leonardo a SeleneCuarzo Reno s dokonalou kresbou nebo luxusní sérii Marblelous s nabídkou velkoformátů o délce až 180 cm. Na pomezí stylu mramoru a terrazzo je potom série Artic GRE, klasické dezény v luxusním provedení naleznete u sérií Marmorea, Indic a Artic. Vyzývavá, ale rozhodně zcela originální je potom Kiruna. Za skvělé ceny s možností různých rozměrů nabízíme také sérii Marble. V naší nabídce pak naleznete také celosvětově známého výrobce mramorových dlažeb Gani.

Dlažba terrazzo

Předností keramické dlažby je její snazší instalace než u litého terasa, nemusí se leštit ani jinak následně upravovat a vyniká rovněž příznivější cenou, která je patrná např. u sérií Flodsten a Hardy. Dlažby ve stylu terrazzo se hodí jak do koupelny, kuchyně či jiného interiéru, tak i do venkovních prostorů.  Doporučujeme např. různorodou sérii Stracciatella s rozmanitými barvami, dekory i velkoformátem nebo sérii South s exkluzivním dezénem a tvarem hexagonu i velkoformátu. Zcela jedinečný a originální dekor Wind Moss potom naleznete v sérii Wind. Všechny tyto materiály mají univerzální použití i jako obklady. Díky dekorovaným dlažbám je v takto často využívaná např. série Micro. Série Moon potom nabízí také verzi dlažby 20 mm pro pokládku do štěrku, trávy nebo na terče. Velkou předností těchto dlažeb je kombinace jejich základní varianty se vzorovanými dlaždicemi s různými ornamenty nebo secesními a patchwork vzory, které obsahují např. série Farnese, Inedita nebo série Ceppo di Gre a její dekor Oriyas. Povrchy dlažeb mohou být v matu, ale rovněž v pololesku jakou u série Portofino anebo lesklé jako má velkoformátová dlažba Artic GRE

Imitace cotto

Dlažby imitace cotto či terracotta jsou vhodné nejen na chalupu v selském nebo mediteránském stylu, ale také do toskánsky laděných domů, kaváren nebo hotelů. Jsme dodavatelem ručně vyráběné terracotty Alteret. Každý kus je originál s velkou patinou a žádanými defekty. Nabízíme tak krásné a velmi úspěšné obklady a dlažby inspirované tímto stylem, jako např. série Cazorla  nebo Tech Land, který je vhodný i pro exteriér nebo k bazénu. S širokou nabídkou dekorací a tvarů včetně hexagonu přichází série Laverton, série Kent potom vyniká výběrem jedinečných dekorů. Za velmi příznivou cenu dále nabízíme sérii Adobe v rozměru 21x56 cm. Inspirujte se pak také luxusní sérií Hutton s možností krásných barevných dekorů, hexagonů i dlažby 20 mm do exteriéru nebo k bazénu.

Velkoformátové dlažby

Bez nadsázky lze říct, že rozměry dlažeb každým rokem rostou. Varianta rozměru 120 cm je už dnes zcela standardní. Mnohé velkoformátové dlažby nabízíme skladem, jako např. Regenstone a Lounge v rozměru 60x120 cm. Luxusní mramor v lesku Cuarzo Reno u nás najdete v rozměru od 59x119 cm, dlažbu Kiruna a Zinc od 59,3x119,3 cm, Artic GRE od 59x119 cm jako kámen či terrazzo v lesku, Ravena od 60x120 cm a Aral a Tessino až do formátů 120x260 cm. Na pomezí stylů cementu a metalického pololesku se nachází série Metropolitan, s luxusním metalickým povrchem 60x120 cm je to potom série Diurne Oxide a Halden. V naší nabídce naleznete také velkoformátovou dlažbu a obklad imitace kamene sérii Nickon  a v témže stylu potom Burlington 60x120 cm za akční cenu! Sérii Leeds máme v rozměru až 75x150 cm a v povrchu mat i pololesk! Imitaci mramoru v délce až 180 cm pak představuje série Marblelous.

Ozvěte se nám

Volejte na číslo +420 602 555 444, nebo napište zprávu.