Vyhledávání na webu
inspirace:

Interiérová dlažba

Je mnoho důvodů, proč do interiérů volit keramickou dlažbu. A je mnoho stylů a modelů, které vám můžeme nabídnout. Keramická dlažba je praktická na údržbu, vysoce estetická, lze ji kombinovat s podlahovým topením, je odolná a zahrnuje i celou řadu dalších prvků – schodový program, parapety, sokly a nepřeberné množství dekorů. Celá řada sérií z naší nabídky obsahuje kromě interiérových modelů i modely ve stejném designu, ovšem určené pro venkovní použití. Snadno tak propojíte své obytné prostory s verandou či terasou. 

Velkoformátová dlažba

Velkoformátová dlažba je dnes hitem domácností i veřejných prostor. Dlažba z naší nabídky dosahuje rozměrů až 120 x 60 cm, v případě tenkostěnných, tzv. slim obkladů pak jde keramika až do rozměrů 300x100 cm. Velkoformátová dlažba je obvykle kalibrovaná, díky čemuž jsou eliminovány spáry a tím zajištěna snazší údržba. Nabízíme širokou škálu dezénů – od imitací kamene, betonu a mramoru, přes dezény dřeva až po nejrůznější barevné kombinace v matu i lesku.

Dlažba imitace dřeva

Dřevo patří k nejoblíbenějším stavebním materiálům. Jeho použití však naráží i na jisté limity. Keramické materiály však díky unikátním technologiím dokáží dřevo napodobit tak věrně, že dlažbu od jejího přírodního vzoru nerozeznáte. Jeho nepravidelná kresba, charakteristické suky, teplé barvy, to vše lze přenést do keramické dlažby, která pak skvěle slouží jak v koupelnách, tak i v obytných prostorách a dokonce i v exteriéru. K dispozici jsou mj. velké formáty napodobující klasické palubky, parketová dlažba, dlažba s výraznou patinou starého dřeva, schodiště a protiskluzné modely k využití na verandách či v okolí bazénu. Časté využití nachází dlažba v imitaci dřeva i jako obklad. V našich showroomech najdete nejširší nabídku dřevěných dlažeb na trhu.


Imitace kamene, betonu a mramoru

S pomocí keramické dlažby lze nahradit celou řadu materiálů, které mají vysokou estetickou hodnotu, ale jejich vlastnosti buď nevyhovují plánovanému využití anebo cena převyšuje možnosti investora. V prvním případě jde zejména o betonové stěrky či omítkové štuky, ve druhém o přírodní kámen, ať už břidlici, žulu anebo mramor. Naše dlažby nabízí skutečně věrné imitace a top kvalitu. Lze kombinovat různé rozměry, a to i skutečně velké, volit leštěné mramorové dlažby, dlažby pololesklé, tzv. lappato i dlažby matné. Ať už zařizujete moderní anebo tradiční interiér, v našich showroomech vám nabídneme široké možnosti řešení.

Ozvěte se nám

Volejte na číslo +420 602 555 444​, nebo napište zprávu.