Vyhledávání na webu
inspirace:

Koupelny a obklady do koupelny

Koupelna může mít mnoho tváří! Nabízíme kompletní zařízení koupelen, od obkladů a dlažeb, přes sanitární keramiku a vodovodní baterie až po koupelnový nábytek. Vybírat můžete koupelny jak v moderním, tak i rustikálním či venkovském stylu, v naší nabídce najdete i retro koupelny anebo koupelny, kde hlavní roli hrají přírodní materiály. Jejich společným jmenovatelem je top design a prvotřídní materiály.

Moderní koupelny

Velké formáty, kalibrované obklady a dlažba, imitace betonové stěrky, štuku anebo kamene, tlumené barvy, minimalismus. To jsou atributy koupelen, které jsou dnes in.

Jen u nás najdete obklady v nejbělejší bílé, skutečně obří velkoformáty, které jdou až do rozměrů 3x1 m, a dokonalé imitace kamene, štuku či jiné reliéfní obklady. Nabízíme i top sanitární keramiku a další doplňky k vytvoření  moderní koupelny.


Klasické koupelny

Ideální poměr ceny a kvality, top design, nadčasovost. Vyvzorovali jsme pro vás nejpopulárnější koupelny, jejichž vzhled osloví každého zákazníka. Dostupné formáty menších rozměrů 25x40, 25x50, 30x60 až 30x90 jsou k dispozici v kalibrované i nekalibrované verzi, stejně jako v matné i lesklé variantě. Jemné barvy i dekory dokáží prostor mimořádně ozvláštnit. Součástí nabízených sérií jsou i dlažby v celé škále rozměrů a povrchů, aby z nich šly realizovat celé obytné prostory.

Avantgardní koupelny

Má vaše koupelna vystoupit z šedi? Žádný problém. Náš sortiment zahrnuje i speciality oblíbené čelními světovými architekty. Vedle velkoformátových obkladů a dlažeb obřích rozměrů jsou to i mramorové dlažby, 3D obklady, ručně dekorované obklady, speciální mozaiky, které si může každý zákazník namíchat dle vlastní invence a dokonce na ně i přetisknout oblíbené fotografie či obrazy.

Ozvěte se nám

Volejte na číslo +420 602 555 444​, nebo napište zprávu.