Vyhledávání na webu
inspirace:

Koupelny a obklady do koupelny

Koupelna by měla být to nejkomfortnější a nejpříjemnější, co doma máme. Právě tato místnost může mít mnoho tváří! Nabízíme obklady a dlažby v imitaci cementu a betonu, imitaci kamene či mramoru, terrazza, v metalickém stylu, v imitaci cotto nebo ve skandinávském stylu s využitím dlažeb imitace dřeva. U nás najdete nejširší nabídku moderních, luxusních, ale i tradiční, či rustikálních dlažeb a obkladů. Současně jsme také specialisté na retro koupelny! Společným jmenovatelem všech našich obkladů je vždy TOP design a kvalita!

Imitace cementu

Koupelny v imitaci betonu, cementu a stěrky se těší velké popularitě. Ideální jsou zejména v podobě  velkoformátových obkladů v rozměru 100 cm a více, které kombinují dokonalý design s originálními prvky.  Např. série Newport z produkce PORCELANOSA představuje základní variantu v kombinaci s 3D obkladem Old nebo Haw. Od tohoto výrobce pak stojí za zmínku také série Metropolitan v pololesku a rozměru 45x120 cm a matná série Metropolitan Nature ve veliosti 33x100 cm. Ta nejlépe vynikne s dekorem Dubai Metropolitan v imitaci mozaiky. V nabídce dále naleznete série Tanum v rozměru 30x90 cm s možností jedinečných patchwork dekorů, Rho v kombinaci cementu a kamene nebo Betonhome a Contract v rozměru 60x120 cm. Příznivcům dekorů potom doporučujeme série HipsterCozumelHonshu a  Ellesmere.

Skandinávský styl

Skandinávský styl koupelny vytváří zejména dlažba v imitaci dřeva v kombinaci s bílým lesklým či matným obkladem, a to jak ve standardní velikosti 30x60 cm a 30x90 cm, který nabízí např. série Blancos, nebo s velkoformátem Monocolores Blanco. Dlažbu v imitaci dřeva, jako je např. Woodmania, Woodtale, Espelta, Wabi Sabi, Shireen, Tapiso lze skvěle doplnit také celou řadou dezénů z retro stylu či secesními obklady.  Imitaci dřeva pak lze výborně využít i jako dekoraci např. tím, že ji ve sprchovém koutu použijeme na jedné stěně jako obklad. S tímto stylem vsadíte na jistotu, která se vám nikdy neomrzí. Za tímto účelem doporučujeme i luxusní dlažby z produkce PORCELANOSA Montreal, Vancouver, Tanzania a Nebrasca v rozměru 25x150 cm.

Imitace mramoru

Obklady a dlažby imitace mramoru jsou klasickým a tradičním stylem, který bude mít vždy své věrné příznivce. Dovolíme si nabídnout k inspiraci hned několik originálních adaptací tohoto stylu, a sice LeonardoSelene, nebo Cuarzo Reno se svými dokonalými kresbami. S nabídkou velkoformátů je tu např. série Marblelous v délce až 180 cm, Artic GRE na pomezí stylu mramoru a terrazzo, nebo Marmorea, Indic a Artic s klasickými dezény v luxusním provedení. Originální a lehce vyzývavý je potom dekor Kiruna ze série Nikoi. V rozměru 60x120 nabízíme za skvělé ceny série Marble 30x90, stejně jako v menších rozměrech sérii Marble.

Koupelny terrazzo

Předností keramické dlažby je snazší instalace než u litého terasa (nemusí se leštit ani jinak následně upravovat) a rovněž příznivá cena, což je na první pohled vidět u sérií Flodsten nebo Hardy. Jedinečně a moderně pojatá velkoformátová dlažba ze série Stracciatella představuje mix dekorů a barev - střípků v každé dlaždici. Série South nabízí krásné barvy, exkluzivní dezén a tvar hexagonu i rozměr velkoformátu. Zcela jedinečný dekor Wind Moss potom obsahuje série Wind. Všechny tyto materiály mají univerzální použití jako obklady do koupelny, za kuchyňskou linku nebo jako dlažby do interiérů. Inspirujte se např. u mnoha dekorovaných dlažeb série Micro nebo Moon.  Samostatnou kapitolou a předností našich dlažeb je kombinace jejich základní varianty se vzorovanými dlaždicemi s různými ornamenty nebo secesními a patchwork vzory a motivy, jako má např. série Farnese, Inedita nebo série Ceppo di Gre a její dekor Oriyas. Povrchy dlažeb mohou být v matu, ale rovněž v pololesku - série Portofino anebo v lesku -  velkoformátová dlažba Artic GRE

Metalický styl

Koupelny s obkladem či dlažbou s metalickým efektem jsou jedny z našich bestsellerů. Povrch obkladu může být matný jako např. Diurne Oxide včetně dekoračních prvků Ethnic 20x20 cm, lesklý jako Shine z produkce PORCELANOSA nebo matný jako Ruggine. Originální hexagony představuje série Zinc, která se svou variantou Green nemá konkurenci. Série Metropolitan (pololesk) a Metropolitan Nature (mat) jsou potom se svým designem na pomezí cementu a metalického efektu. Všechny obklady výborně vyniknou s nerezovou lištou nebo kovovou mozaikou. Doporučujeme také obklad Dubai, který je dokonalou kopií metalické mozaiky, nebo Halden s plnými a sytými odstíny v rozměru až 120x260 cm. Za zmínku stojí také série Leeds v matu i pololesku v rozměrech až do 75x150 cm, nebo série Metalart, Graviti a White & Co.

Imitace kamene

Imitace kamene vám může nabídnout obklady do koupelny v matu, lesku, lappované, v běžném rozměru i velkoformátu, s 3D efektem a reliéfem, hladké, s mozaikou nebo v kombinaci s dekorem. Možností je opravdu mnoho. Oblíbené jsou série Burlington a Axis v rozměru 60x120 cm, které lze použít nejen jako dlažbu v celém domě, ale také jako dlažbu 20 cm pro terasu. Za TOP ceny máme také série Stoneway Barge, Creta v rozměru 30x60 cm s neotřelými dekory, Regenstone v rozměru 60x120 cm nebo Image/Mirage v rozměru 33,3x100 cm z produkce PORCELANOSA. Perfektní plastické dekory najdete u série Madagascar/Ona stejně jako u Verbier nebo Terracruda v rozměru 40x120 cm. Série Diurne navíc nabízí ve stejném stylu i umyvadlo a doplňky. Populární jsou však také Nickon v rozměru 40x120 cm a Mysore 60x120 cm!

Imitace cotto

Obklady a dlažby imitace cotto se hodí jak pro chalupy v selském či mediteránském stylu, tak i do toskánsky laděných domů, kaváren nebo hotelů. Jsme dodavatelem ručně vyráběné terracotty Alteret, kde je každý kus originál s velkou patinou a žádanými defekty. Vedle tohoto produktu nabízíme dále velmi úspěšné obklady a dlažby inspirované stylem cotto, a sice Cazorla pro koupelnu i kuchyň, Tech Land vhodný i pro exteriér či k bazénu nebo Laverton s širou nabídkou dekorací a tvarů včetně hexagonu. Za velmi příznivé ceny máme také obklad Kent nebo sérii Adobe v rozměru 21x56 cm. Luxusní sérií ve stylu cotto je pak Hutton s možností barevných dekorů, hexagonů i dlažby 20 mm do exteriéru, např. k bazénu.

Koupelny PORCELANOSA

PORCELANOSA je výrobcem luxusních obkladů a dlažeb a specialistou na designové koupelny všech stylů. Na český trh exkluzivně dodáváme např. sérii Metropolitan v rozměru 45x120 cm a Metropolitan Nature 33,3x100 cm, které jsou na pomezí metalického stylu a cementu. Dále nabízíme také lesklý metalický obklad Shine a jeho provedení v matu Ruggine nebo jeden z bestsellerů obkladu imitace cementu Newport i s jeho parádními dekory Old a Haw. Série Image (Mirage) ve stylu imitace kamene se vyznačuje jemným efektem odlesku na obkladu, série Dubai a Cubica zase dokonalou imitací metalické mozaiky. Série Ona a Madagascar nabízí imitaci kamene, série Verbier, Artic, Indic a Rivoli zase luxusní imitace mramoru. Série Vancouver, Tanzania a Nebrasca jsou dlažby imitace dřeva v rozměru 25x150 cm. Obklady a dlažby výrobce PORCELANOSA v sobě snoubí špičkový design a kvalitní zpracování bez kompromisů. I proto jsou velmi oblíbeny architekty i všemi náročnými zákazníky.

Bílá koupelna

Čistý bílý obklad, zpravidla ve velkoformátu, je jistotou trvalé hodnoty vaší koupelny. Styl Pure White je nám velmi blízký, a proto vám doporučujeme hned několik našich sérií: Blancos 30x90, Chalk 40x120 cm, Contract 60x120 cm, nebo Monocolores Blanco, která je v rozměrech 30x60 cm až 120x260 cm. Výrazné dekory potom představuje série Castilla nebo Cubica s 3D reliéfním povrchem z produkce PORCELANOSA.

Ozvěte se nám

Volejte na číslo +420 602 555 444, nebo napište zprávu.