Vyhledávání na webu
inspirace:

Venkovní dlažba

I když v dnešní době získává na popularitě terčová dlažba, klasická lepená dlaždice zůstává v exteriéru nepostradatelná, a to také z toho důvodu, že celou řadu prvků, jako jsou například lemovky k bazénu či schodiště, je nutné lepit v každém případě. Nabízíme všechny styly venkovních dlažeb – od dřevodekoru, přes cotto až po imitace kamene či mramoru. Nabízíme standardní rozměry 25x25 cm, 30x30 cm, velkoformáty 60x60 cm až 60x120 cm i stále populárnější hexagony. Oblíbené jsou i moderní dekorativní dlažby s použitím geometrických tvarů či patchworku.

Dlažba 20 mm

Hledáte vhodnou dlažbu pro váš balkón, střešní terasu anebo verandu, ale nechcete ji lepit? Pak je vhodnou variantou dlažba v tloušťce 20 mm. Dlažba se v takovém případě pokládá na speciální terče, které jsou výškově nastavitelné, a proto lze s jejich pomocí překlenout schodek či nerovnost podkladu a vytvořit třeba i bezbariérový přístup. Terčová dlažba je praktická ještě z jiného důvodu - mezi dlažbou a podkladem vytváří vzduchovou kapsu, která slouží jako protihluková izolace. Zároveň tudy můžete vést elektrickou kabeláž. Terčové dlažby lze pokládat i do štěrkového či pískového lože anebo na přírodní nebo umělý trávník.

Dlažba k bazénu a bazénové lemy

Hledáte-li dlažbu k bazénu, doporučujeme vybrat takovou, která zahrnuje i bazénové lemy, případně další speciální prvky, jako jsou přelivové hrany či odtokové žlaby. Všechny tyto keramické prvky (včetně dlažeb) musí splňovat nejpřísnější normy protiskluznosti pro bosou nohu a mohou být i speciálně upraveny technologií BIOSTOP pro nejvyšší stupeň hygieny a bezpečí. V našem sortimentu takové modely naleznete, a to v mimořádné šířce.​

Dlažba na schodiště a terasy

Při výběru venkovní dlažby dbejte na to, že musí být v prvé řadě mrazuvzdorná a protiskluzná a zahrnovat by měla i schodovky, sokly a parapety. V naší nabídce naleznete několik desítek sérií venkovní dlažby, a to jak v dokonalé imitaci dřeva, kamene, teracotty či betonu, tak i v populárním retro stylu. Velkou přidanou hodnotu našich sérií jsou i jednokusové schodovky, které mají výhody jak funkční, tak designové. Celý prvek je vyrobený z jediného kusu, nos schodovky tedy není lepený. Dlouhá léta obvyklé rozměry 30, 33 nebo 36 cm délky schodovky mají dnes díky novým technologiím 60 až 120 cm. Výhodou je minimum spár a vyšší estetická hodnota.

Ozvěte se nám

Volejte na číslo +420 602 555 444, nebo napište zprávu.