Vyhledávání na webu
inspirace:

COVERLAM nejen jako obklad fasády

COVERLAM je inovativní dlažba prémiového výrobce GRESPANIA s výjimečnými mechanickými a estetickými vlastnostmi, které dalece překonávají parametry běžného materiálu. Díky speciální technologii lamino-lisování je možno vyrobit dlaždice v rozměru 1200x3600 mm, 1620x3240 mm, 1000x3000 mm a 1200x2600 mm, a to v různých tloušťkách od 3,5 mm. Potenciál pro inovace v oblasti interiérového i exteriérového designu je velký, proto je materiál tak oblíben nejen mezi architekty.

Fasádní obklad - velkoformát

Vzhledem k minimální tloušťce je COVERLAM jeden z nejlepších krycích materiálů fasády na trhu, a to jak provětrávané, tak i klasické lepené fasády. Snadná manipulace, pokládka prakticky beze spár, zejména však šíře nabízených dezénů, tedy imitace kovu, imitace betonu, imitace kamene a mramoru, imitace dřeva, stejně jako dlažby v základních barvách anebo speciálních dekoracích, a to vše v mnoha rozměrech, to jsou hlavní výhody tohoto programu dlažeb. Materiály mohou být ošetřeny speciální úpravou H&CTILES, díky které jsou pak velmi snadno čistitelné.

Dekorace interiéru

Koupelna, dlažba v interiéru, obklad za kuchyňskou desku, dekorace stěn – to jsou místa, kde dlažby COVERLAM najdou své nejlepší uplatnění. Vy jen vyberte dezén dlažby a obkladu a zvolte si rozměr, který vám nejlépe vyhovuje. Pro obklad to budou zpravidla rozměry 1000x3000 mm nebo 2600x1200 mm v tloušťkách 3,5 a 5,6 mm, pro dlažbu jsou oblíbené 1200x1200 mm, ale můžeme použít rozměr i větší (nebo menší). Jednoznačnou předností je pokládka prakticky beze spáry, kdy vzhledem k rozměru dlažeb lze říci, že spáry vlastně ani nevnímáme. Výsledkem je estetická harmonie prostoru a pocit téměř neporušené rozlohy dlažeb. Mezi nejoblíbenější patří imitace betonu, mramoru a kovu. COVERLAM nabízí také exkluzivní imitaci dřeva ve velkoformátu a také přírodního kamene. Povrch může být matný nebo lesklý, velmi krásné jsou navazující dekorace. K dispozici jsou i dlažby s protiskluzem. Nechte se inspirovat!

Rekonstrukce stěn a podlah

Jednou z dalších velkých předností materiálu COVERLAM je jeho použití při rekonstrukci, kdy se nová dlažba nebo obklad COVERLAM instaluje – tzn. lepí – přímo na stávající staré obklady a dlažby bez nutnosti demolice. Je to díky minimální tloušťce materiálu a jeho nízké hmotnosti. Současně jsme ušetření všech neblahých součástí renovačních prací, jako jsou hluk, prach, suť a jiné. K plusu je také nemalé zkrácení pracovní doby. Tato výhoda se ještě více projeví při rekonstrukci komerčních prostor, protože úspora času znamená možnost dřívějšího zprovoznění (a tím pádem i snížení ztráty za ušlý zisk). Inspirujte se luxusními modely nabízených dlažeb, náš tým je vám k dispozici ať už pro odborné poradenství, zajištění vzorku nebo vyhotovení vizualizací.

Kuchyňské desky

Dlažby COVERLAM jsou k dispozici i ve formátech 1620x3240 mm, 1600x3200 mm a 1000x3000 mm v tloušťkách 20 mm, 12 mm a 10,5 mm a v tomto případě nesou speciální označení Coverlam TOP. Díky ultraodolné povrchové úpravě, snadnému řezání a vzhledem k velkému formátu s možností pokrytí extra velkých ploch je Coverlam TOP ideální materiál pro řešení kuchyňské desky a dalších kuchyňských ploch a prvků. Díky velké pevnosti je odolný vůči každodennímu opotřebení a poškrábání, rovněž je odolný vůči teplu a chemickému poškození. Je také vhodný jako hygienický materiál určený pro přípravu potravin, díky technologii H&CTILES lze dosáhnout antibakteriálního povrchu. Škála dezénů je velmi široká, od mramoru, přes kámen, cement a metal až po základní barvy, jako jsou čistě bílá nebo šedá, které jsou rovněž velmi oblíbené. Nechte se inspirovat!

Ozvěte se nám

Volejte na číslo +420 602 555 444, nebo napište zprávu.