Vyhledávání na webu
inspirace:

Mozaiky

Mozaika představuje klasiku, která nikdy nezestárne. Oblíbili si ji již staří Římané a i dnes nabízí celou řadu možností využití. Lze ji například instalovat do sprchového koutu namísto vaničky, na stěny v koupelně či v kuchyni nebo ji využít jako dekoraci kdekoli v interiéru, jak je např. na referenční fotografii - mozaika Amazonite Leaves v kombinaci s velkoformátovou dlažbou. K dispozici jsou mozaiky keramické i mozaiky zahrnující kamenné prvky, kov, sklo či jejich mix. Možnosti jsou téměř nekonečné, nejen v designu, ale i v rozměrech: nejpopulárnějšími rozměry jednoho prvku jsou 10x10 mm, 20x20 mm, 25x25 mm a 50x50 mm. Nabízíme i speciální protiskluzné skleněné mozaiky pro spa a wellnessy od výrobce Ezarri. Jsme zástupce exkluzivního výrobce Sicis. Jsme výhradní dovozce DUNE, oficiální dovozce PORCELANOSA - L´Antic Colonial a mnoha dalších. Zajistíme i zakázkovou výrobu mozaiky přesně dle vašich požadavků.

Kamenné mozaiky

Mozaika z přírodního kamene - z pískovce, mramoru, žuly, břidlice, travertinu a dalších - je jednou z nejlepších možných a současně velmi tradičních dekorací. Povrch může být hladký nebo reliéfní, lesklý i matný, velmi často i jako kombinace všech těchto variant. Nabídka je velmi široká, problém není ani speciální zakázková výroba. Kontaktujte nás! Mezi velmi oblíbené mozaiky z kamene patří oblázky v mozaice na síti, která se používá jako obklad i dlažba v koupelně, zejména pak ve sprchovém koutě, nebo také jako dekorace stěn. V nabídce je bílá Rio Cararra nebo mix více barev jako vedle na referenčním obrázku - Rio Cinza. Široká paleta nabídky je v příslušné části katalogu, nebo přímo na našem e-shopu. Doporučujeme pro inspiraci např. Tasmania - tenké pásky břidlice, Capadocia, což je krásná klasika, Soul je mini hexagon, Emperador mramor, Bohemia a Trencadis jsou travertiny. Atd. :)

Kovové mozaiky

Metalické mozaiky představují stylovou dekoraci moderní koupelny či jiných obytných prostor. K jejich výrobě se využívají ušlechtilé nerezové kovy s různým typem povrchové úpravy. Tvary mozaik mohou být různé – od tradičních kostiček, přes velmi populární hexagony, až po trojúhelníčky či šipky. Oblíbený a trvale populární je i efekt zlaté mozaiky, protože zlato je a vždy bude žádané znamení luxusu. Zlatá moderní mozaika Graviti Alu 3D Hex. Gold nebo klasika Metalic Gold  je toho vhodný příklad. Z dalších bestsellerů se inspirujte třeba Alu 3D Hex. Copper, Bronzo nebo v moderní verzi Drop Bronzo Brush, které jsou důkazem toho, že výrobci jdou s trendy. Komplexní nabídka k vaší inspiraci je zde. Nakupovat můžete i z pohodlí domova na našem e-shopu. Rádi vám také zašleme vzorek.

Skleněné mozaiky

Sklo je jeden ze základních materiálů, ze kterého se mozaiky vyrábějí. Efekt skla je současně výborná dekorace, možná někdy mírně extravagantní, jako třeba referenční foto - Krypton, vždy ovšem stylová a bez kompromisů luxusní, což je trend všech renomovaných a moderních výrobců. Sklo ve stylu mědi Copper Mirror, skládaná mozaika ve stylu zlata Brunei, mix mnoha odstínů v moderním stylu Magic, Hypno Nostalgic nebo Kanna, popř. pro změnu jen čisté sklo Glass Mirror. Kompletní prezentaci tohoto oblíbeného stylu uvidíte zde. Pro přímý nákup můžete navštívit náš e-shop.

Mozaiky mix materiálů

Mozaika ve stylu mix materiálů je designem a efektem nejvýraznější typ mozaiky, protože zde výrobce kombinuje několik přírodních prvků, často navíc s různou povrchovou úpravou. Inspirujte se některým top modely: Luxor je kombinace několika mramorů a skla, Magma je kov a kámen, k dispozici ve dvou odstínech, Nayade jsou kamínky, mramory a sklo ve fialové, Capadocia mramor a kámen ve hnědých barvách, Melinda je krásný hexagon v béžových a hnědých odstínech, Nereida je v modré, Topkapi hýří mnoha barvami, jak je hezky vidět i na referenčním hlavním obrázku. Dekorace za pomoci těchto mozaik znamená luxusní, trvalé a jedinečné řešení, jak skvěle dokládá třeba tento model - Treausures Mist Shannan Strip. Nabídka je velmi široká, více uvidíte zde. K přímému nákupu navštivte náš e-shop. Jsme vám k dispozici pro každou další podporu, neváhejte nás kontaktovat!

Keramické mozaiky

Mozaika z keramického obkladu je vynikající dekorace koupelny nebo kuchyně, kdy doplňuje základní obklad a dává tak prostoru život, výraz a eleganci. Ovšem může být použita i samostatně, kdy již sama mozaika tvoří celé nebo dominantní plochy stěn, případně podlah. Na referenčním obrázku prezentujeme mozaiku Mandala v kuchyni, podobně lze skvěle použít i moderní typy Popcorn a Andy. Inspirujte se zde, kde je prezentována široká nabídka našich keramických mozaik ve všechy stylech i cenách a neváhejte nás kontaktovat, rádi poradíme s každým dotazem a případně doporučíme vhodný model. Vybírat a nakupovat můžete i z pohodlí domova nebo kanceláře na našem e-shopu. Jsme vám k dispozici pro odborné poradenství. Rádi také zašleme vzorek.

Dřevěné mozaiky

Mozaika z přírodního tropického dřeva je bezesporu velmi jedinečný a výborný způsob, jak dekorovat stěnu. Mozaiky vyniknou v koupelně, kuchyni i např. v ložnici, jak demonstruje naše referenční fotografie. Mozaiky mohou být hladké i plastické, případně mohou vykazovat značnou patinu, např. kartáčováním. Naši nabídku prezentujeme zde. Tato mozaika je vhodná do kombinace s obklady všech stylů i samostatně. Neváhejte nás kontaktovat pro zaslání vzorku nebo další odbornou podporu, jako např. vizualizaci vašeho interiéru. Tyto mozaiky můžete nakupovat i přímo na našem e-shopu.

Bazén a wellness

Jsou výrobci, kteří se specializují na mozaiky pro wellnes a bazény. Z našeho portfolia jsou to zejména Sicis a Ezarri. Produkty těchto výrobců sledují všechna specifika, která jsou pro bazén a wellness typická - zejména hledisko bezpečnosti, odolnosti a vysoké designové hodnoty. Insprujte se širokou nabídkou těchto mozaik zde. Vybírat a nakupovat můžete i z pohodlí domova nebo kanceláře na našem e-shopu.

Malba na mozaice

Nástěnná malba na mozaice je jedinečnou dekoraci stěny vytvořenou z mozaiky ze štípaného skla. Na míru zhotovíme mozaiku podle vašeho obrázku či fotografie, která tak vytvoří jedinečnou a luxusní dekoraci stěny nejen ve vaší koupelně, ale kdekoli jinde v interiéru. Vybrat si můžete konkrétní obrazce, grafiku či výjevy, také abstraktnější ornamentální výzdobu v libovolné velikosti a proporcích. Cutting mural, jak se tyto ručně vyráběné mozaiky také nazývají, představují nejluxusnější typ mozaiky. Výrobek vysoké řemeslné hodnoty se vyhotovuje na zakázku dle zadání klienta. Jde o ruční výrobu. Cena se podle náročnosti vzoru pohybuje od 39 000 Kč za 1 m2 bez DPH a výroba trvá zhruba 2 měsíce. Využití najde nejen v soukromých projektech či wellness objektech, kde je zejména oblíben, ale také ve firmách pro originální grafické ztvárnění loga a firemní identity. Neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace!

Ozvěte se nám

Volejte na číslo +420 602 555 444, nebo napište zprávu.